Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy van barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy van barátom, szeretem őt, nem hagynám el senkiért DE sokszor álmodom egy férfival, aki az álmom óta érdekel csak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
teljesen normális ha vannak álmaid mással is, de erről a barátod ne tudjon, és ne is hagyd el érte. Nem lesz belőle gond, a lényeg az, hogy azt válaszd akit szeretsz:) gondolom a barátodat ._.
2012. okt. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze,hogy a barátom szeretem... Sőt eddig mással nem foglalkoztam. Ezzel az álombeli ffival sem foglalkoznék a való életben... mégis mostanában csak vele álmodom, s az álom érdekessé teszi az életben is.... k...va jó...
2012. okt. 7. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!