Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elmondjam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki, hogy szeretem? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiúba. Egy iskolába járunk. Elég titokzatos, de nagyon jófej és laza. Néha beszélgetünk, de nem sokat. Sajnos nem csak nekem tetszik, 1-2 másik lánynak is bejön. Legszívesebben odamennék hozzá, és elmondanám neki, hogy szeretem, de nem akarom egy életre megutáltatni magamat vele. Arra is gondoltam, hogy kezdetben csak barátkoznék vele, de nem tudom, hogyan kezdjek hozzá feltűnés nélkül. Mit tegyek, hogy felhívjam magamra a figyelmét, és hogy engem válasszon a ,,rajongói" közül?
2012. okt. 5. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig az a leg egyszerübb,ha el vonulsz vele valahova kettesben és.megmondod neki hogy.mi van.Olyan aranyosak az ilyen fiatalka emberek...
2012. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben leírnád a szitut? Mármint h jelenleg hol állsz te a "ranglétrán" ? Milyen a kapcsolatotok most? Háyn évesek vagytok,meddig jártok még egy suliba. És vettél e már észre bármi jelet részéről feléd?
2012. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk, 11.-esek. Már 7. óta együtt járunk (6 osztályos gimibe) Az utóbbi időben kezdtem vele többet beszélgetni,nem kerültem hozzá nagyon közel, de néha együtt szoktunk nevetni. Sajnos mindig a haverjai társaságában van, szóval nehezen tudok a közelébe jutni. :(
2012. okt. 5. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!