Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minél több kapcsolatba látok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél több kapcsolatba látok be, minél több férfit ismerek meg, annál kevésbé akarok kom kapcsolatot, a házasságtól pedig kiráz a hideg. Ez így marad?

Figyelt kérdés
Rózsaszín álmaim voltak nekem is, míg el nem kezdtem dolgozni. A munkahelyemen vannak férfiak, nők, minden korosztályból. Természetesen az iskolából kimaradva nem csak dolgozni kezdtem, de sok új embert is megismertem. Egyre több kapcsolatba láttam bele, és azt vettem észre, hogy a férfiak (a nők is, de nyilván esetemben a férfiak oldala az "érdekes) 100%-ban úgy viselkednek a feleségüktől, "komoly" élettársuktól, párjuktól távol, hogy én nagyon kiborulnék, ha nekem is lenne valakim és ilyeneket tenne... Ha nincs is konkrét megcsalás, szerintem sok asszonyka kiakadna, hogy az "uruk" mit meg nem tesz (akár flört szinten) nőkkel, fiatal lányokkal... Megváltozik ez bennem valaha? Akarok majd én még komoly párkapcsolatot?
2012. szept. 30. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Ha nem változik meg akkor jaj neked! Egyedül maradsz.

Bízni kell a párunkban. Jól kell választani.

A férfi mindig vadászik, de nem ejti el a vadat, ha már van. Persze ez így nem igaz, de a házasság, párkapcsolat ezen alapszik. Válassz jól és bízhatsz a párodban.

2012. szept. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, egyszer biztosan
2012. szept. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Énnekem még rózsaszín álmaim sem voltak. XD

Igen, ez így marad. Üdvözöllek a klubban.

2012. szept. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy egyedül maradsz vagy olyan pasit keresel akiben megbízol. Esetleg te is flörtölsz és akkor kvittek lesztek.
2012. szept. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Hole Hunter ***** válasza:
8%
Gondolod, hogy minden figyelme, poénja, kedvessége csak és kizárólag téged illet?...majd felnősz.
2012. szept. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A nők ugyanezt csinálják. Ha te úgy gondolod, hogy nem ilyen leszel, akkor meg kell keresned azt a férfit, aki szintén ezt gondolja magáról.
2012. szept. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerinted miért van ez amit írtál hogy "mit meg nem teszenek"? Mert szar a nőjük! Ha te mindenben megfelelsz majd a párodnak, akkor majd max. poénkodás szintjéig megy el majd másokkal.
2012. szept. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem, majd válás után jön elő megint, mikor 34 évesen körülnézel megint
2013. márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de azért ne adjuk fel!
2013. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akarsz majd még, csak jobban válogatsz. És jól is teszed. Vannak nagyon is normális férfiak. Én pl 7 éve vagyok együtt a párommal, pedig egyáltalán nem problémamentes a kapcsolatunk, sőt.


Barátaim között lányok is vannak és nagyon közel engedem őket, de ez nem szexet, vagy flörtöt jelent, csak valódi, mély barátságot és bizalmat. Megvan a magam szabta határ és ezen sosem lépek túl. És ez nem a "nem ejt vadat".


Meg kell keresned a hozzád passzoló férfiembert, meglesz!

2013. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!