Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségemmel nem jó a szex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemmel nem jó a szex, nem közeledik, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Régóta nem mutatja, hogy le akarna velem feküdni, régebben naponta többször is megtörtént akár, mert még éreztem, hogy szeret, most pedig alig ha 2 hetente egyszer ráveszi magát, de semmi érzelem, csak ösztön szintjén valósul meg. Nem változtam meg, ugyanúgy szeretem, mint régen, meglepem dolgokkal. Gyerek van, 2,5 éves, de nem a születése óta változott meg, hanem kb 3-4 hónapja. Kérdeztem, hogy mi a baj, nem akar megbántani, ezért mondta, hogy nincs semmi, meg hogy ne haragudjak. Lehet még valaha is olyan kapcsolatunk, mint régen, vagy ez egyre csak a süllyesztő felé tart?

Még fiatalnak mondanám magunkat, én 37, ő 31 és 6 éve vagyunk együtt.


2012. okt. 7. 00:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A nő legfőbb erogén zónája a lelke! Vidd el randizni, udvarolj, bókolj neki! Ha azt akarod, hogy olyan legyen, mint régen, akkor te is legyél olyan, mint régen! Hódítsd meg!
2012. okt. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem a családom a legfontosabb és azóta, hogy megszületett szerelmünk gyümölcse, még inkább érzem, hogy összetartozunk egy életre. Nagyon szeretem őket. Utána jön a karrierem, de mivel mi együtt dolgozunk egy csomó projektemben, ez is hozzá köt és nem választ el tőlük. Sok időt töltünk együtt, ha úgy alakul, hogy el kell utaznom, akkor is hiányzik. Nem csak a szex nem megy, igazából nem ösztön szintjén érzem kielégületlennek magam, hanem hiányzik az a testiség a kapcsolatunkból, ami kifejezi az érzéseinket. Nem látom rajta, hogy úgy örülne a dolgoknak, mint régebben.
2012. okt. 7. 00:49
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
nem lehet hogy van valakije? esetleg csak lelki szinten interneten is
2012. okt. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%

Mond el neki így, amit érzel.


Most, hogy elolvastam, engem már simán ágyba tudnál vinni, micsoda álompasi lehet, aki ilyeneket tud írni/mondani, hmm...:)

2012. okt. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás!


-Több közös program

-Több bók

-Több romantika

2012. okt. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A süllyesztő felé fog tartani,ha a feleséged így áll a dolgokhoz!

Ne hagyd,hogy ennyivel,egy legyintéssel elintézze a problémádat! Küzdj az igazadért,beszéljétek meg. Hazavar valami a kapcsolatban,meg van az oka,és jó, nagyon jó dolog,ha időben észre veszitek (veszed)! Viszont ha sokáig vársz,ráhagyod,lehet,hogy késő lesz.

Ne ess abba a hibába,amibe én! Hiába mondtam a páromnak,hogy úgy érzem gondok vannak,ő csak legyintett,hogy beképzelem stb.

Tényleg voltak és vannak gondok,de sajnos úgy érzem már késő.. EGYEDÜL NEM FOGOD MEGOLDANI! Sem bókokkal,sem rózsa csokrokkal! Ketten kelletek hozzá!

De simán menthető

2012. okt. 7. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

A 6os vagyok!

Szerintem még menthető a helyzetetek! Beszélgessetek sokat a problémáról! És ne hagyd magad lerázni!!!!! Én itt rontottam el. :-(

Sok sikert! 37N.

2012. okt. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek lehetnek jó és rossz időszakai. Azt írod, 2,5 éves a gyermeketek. Az is lehet, hogy a feleséged kicsit belefáradt a napi rutin feladatokba. A kicsi körüli teendőkbe is bele lehet fásulni.


A feleséged kedélyállapota nem változott meg?


Szinte biztos, hogy inkább lelki okai vannak a szexuális vágya lankadásának és nem veled van baja, hanem elsősorban magával, a világ állásával... A nőknél a szexuális kedv nem elsősorban testi, inkább lelki igény. Amíg a férfiaknak a szex megoldás a problémákra, stresszoldó szerepe van, addig a nőknél ez fordítva működik. Ha lelkileg nincsenek rendben, a szex sem megy igazán.

2012. okt. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

De a kérdezővel nem hiszem hogy gondok lennének. Olyan szépen, kultúráltan leírta a gondolatát, ráadsául a feleségét nem úgy nevezi meg, ohgy a csajom, a ribi, az a nő, hanem kultúráltan a párjának.


De ha csak az egyik fél akar hódítani, az sajnos kevés, kedves kérdező. Nem biztos hogy veled van a gond. Ha ő nem akar, ha lenéz, akkor nem tehetsz semmit. Ez a szöveg (nem akarlak megbántani, ezért semmi baj) az én olvasatomban a másik lenézése, lebecsmérlése. Minek untassalak a problémámmal, nem vagy méltó rá.

2012. okt. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószinüleg valami olyan problémája van, amit nem tud/nem mer elmondani neked. Ilyen lehet, hogy úgy érzi, nem elég vonzó - mert pl az alakja megváltozott a tehesség/szülés után és nem tudja elfogadni, esetleg valami miatt fél, hogy beteg/rákos, idegileg kimerült, fél, hogy valamiért neked nem elég jó vele a szex, esetleg kezdödö depresszió, úgy érzi, értéktelen, mert nem dolgozik, hanem "csak" anya, stb.


Próbálj vele erröl beszélgetni (este az ágyban, sötétben, akkkor ugyanis könnyebb megnyilnia, vagy irj neki levelet, amiben leirod, hogy hiányzik a gyöngédsége, és hogy szeretnél NEKI segiteni, hogy visszataláljatok egymáshoz. Mondd meg, hoyg TÉGED bánt, hogy kettötök között nincs minden rendben, és kezd, hogy ne zárjon ki az életének ebböl a részéböl sem.

2012. okt. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!