Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan keres, és kötekszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan keres, és kötekszik, akarhat még valamit? .

Figyelt kérdés
Nos, röviden: szakitottam egy pasival, napokig utána nembeszéltünk, majd elkezdett újra keresni(ez 3 hét alatt forgott le). közös szórakozóhelyen voltunk, én direkt figyelembe sem vettem, láttam h zavarja és rosszul esett neki, folyton bámult, msnen szinte mindig rámír, és "kötekszik", pl: csajokat hozz fel h h reagálok rá meg stb .. azthiszi h nekem már tök közönbös. a haverja szerint, rosszul esett neki a multkori dolog mikor nem szoltam hozzá, mondta neki h jól megvolt velem, és szereti a társaságom.. mittegyek?
2009. aug. 5. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a sex miatt akar visszakapni újra. De az is lehet, hogy még mindig szerelmes. Igaz e leírásodból nem sok derül ki meddig voltatok együtt.
2009. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
szex miatt nemhiszem mert nem feküdtünk le :) am meg 1 éve kavargatunk, 1 hónapig jártunk, csak szakitottam vele mert rájöttem h nem müködik ... jobbvoltunk nekünk ugy a kapcsolatunk h nemjárunk, jobban tudtunk beszélgetni meg hülyéeskedni... de 1 éve akart velem járni csak voltak dolgok ami miatt akk nem valósulhatott meg.. furcsa h most szakitás után megint keres, elötte pedig pont ő mondta h ne is keressük egymást! 1-2 hete még lerázott engem, miota meg látja rajtam h nemnagyon érdekel már engem azóta keres...nemértem, érzem rajta h féltékynné akar tenni, én rázogatom le, ilyenkor őis beszol vmit ami miatt azthinném nemkellek már neki, de mégsemm tudom miért csinálja ezt, viszont a diszkóba elég szépen kiakadt mikor figyelembe sem vettem.....nemértem már őt :)
2009. aug. 5. 12:51
 3/15 anonim ***** válasza:
kellesz még neki, és inspirálja, hogy küzdenie kell a figyelmedért ;)
2009. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
tnap egy szórakozóhelyen voltunk, nem nagyon foglalkozott velem, csak folyamatosan bámult, és néha beszólogatott nekem, meg h ő megy csajozni meg stb(nemment am), ott idegesitett, mondom neki menyjél ... nemtudom már mivana tnap este eléggé elkeseritett :(
2009. aug. 6. 11:45
 5/15 A kérdező kommentje:
a haverjával is beszéltem, aztmondta neki ez a pasi, h nemtudja még mit akar...! és a haverja szerint ne adjam fel, hanem beszélgessek vele..
2009. aug. 7. 18:00
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hanyagold a pasit...te írtad, h jártatok de nem jöttök ki egymással.. akkor meg mi értelme van?

Lehet, hogy tetszel neki, v bejössz neki, de ha nem jöttök ki....

2009. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ott én voltam a hibás.. én dobtam ki, azóta is bánom... és nagyonis jól kijövünk, 1 éve nemtudunk egymástól szakadni és mindig többek voltunk egymásnak mint barátok... érzelmileg többet éreztünk:(
2009. aug. 7. 18:26
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad:"rájöttél hogy nem működik",valszeg így is van...gondold át a dolgot magadban...mi lesz később?

Még mindig jobb most szakítani ha fájdalmas is,mint hónapokig szenvedni...neki is neked is.Hidd el én tudom.....

2009. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy bánod és nagyon is jól voltatok. De fejjebb azt írtad, hogy otthagytad, mert nem működött. akkor most melyik? Mérlegeld, hogy miért nem működött. Ha súlyos problémáról volt szó, akkor felejts el, mert később az még rosszabb lesz.
2009. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én erre csak anyit tudodk irni ebbe te döncs ahogy érzed mert ez a pasi biztos vissza mene hozád:)
2009. aug. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!