Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bújnak a férfiak néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bújnak a férfiak néha "álarc" mögé?

Figyelt kérdés

Vagy nem is tudom hogy nevezzem ezt a viselkedést. A barátom nagyon kedves velem, ahogy a szemembe néz, ahogy mondja szeret és...DE amikor jelen vannak a szüleim, olyan arckifejezéseket vág, hogy eszméletlen és mindenki azt hiszi, hogy nem is szeret engem, mert nem úgy néz rám...4 éve együtt vagyunk és még nem ismertem ki őt... Nem értem miért csinálja. A haverjai előtt úgy viselkedik velem mint ha én is egy barátja lennék, nem puszilgat meg ilyenek (de ez jobb is, nem)

Az lenne a kérdésem másokkal hogy viselkedik a párjuk ha nem édeskettesben vannak??

Köszönöm


2008. máj. 19. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:

nemtudom én mindig ugyanugy viselkedtem a barátnőmmel.

mármint nem ugy értem hogy a barátaim elött dugtam emg vagy a szülei elött.

hanem ugyanugy néztem rá hogy szeretem.

mert szerettem és szeretem és nem is birtam volna másképp nézni rá. szeirntem cska az csinál ilyet aki vagy szégyenli a barátnőjét, vagy csak nem akarja hogy mások megtudják hogy menynire odavan értem, mert ciki lenne neki vagy fél hogy piszklnák érte, és ez majdnem olyan mint az első hogy szégyell vagy talán az.

mindenesetre nem ártana ha beszélnél vele hogy mi jár ekkor az agyában.

2008. máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyszerűen szerintem a párodnak nagyon fontos, hogy a külvilág milyen véleménnyel van róla, s ilyen formán minden szituációban a környezethez alkalmazokodik. Szülők előtt komoly, megfontolt, barátok előtt laza. Remélhetőleg veled nem alakoskodik, s előtted elengedheti magát és útjára engedi az érzelmeit.

Azért azt megjegyezném, hogy ha társaságban vagyunk a párommal, én sem pártolom a nyaljuk-faljuk egymást, mert hát mégis no, ne hozzuk kínos helyzetbe a többieket, de azért egy hátsimogatás, egy kézfogás, puszi vagy efféle belefér.

Próbáltad már megbeszélni vele?

2008. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!