Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem képes a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes a barátom meglepni egy aprósággal akár úgy is, hogyha kérem? Másokkal is így van ez? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

én csomószor rajzoltam a barátomnak (nagyon szereti a rajzaimat) minden alkalom, és ok nélkül. mondtam, hogy én is szeretnék tőle néha egy pici apróságot. akár egy kis firkát, amit másolt valahonnan, de tudja, hogy tetszeni fog, akár pár sor kedves szót... már az is jó lenne, hogyha az út mellől letépne egy pipacsot, vagy egy kis virágot, és azt hozná el nekem, de semmi hajlandóságot nem mutat.


legutóbbi valentinnapkor is már úgy kellett kérnem a rózsát is... és nagyon rosszul esik, hogy a pici firkára, vagy pár sorra mindig az a kifogása, hogy neki most másra kell koncentrálnia. de másfél éven keresztül folyamatosan?


ha megbánt, akkor is elintézi egy boccsal. vagy pedig nem is törődik vele, holott tudja, hogy másnap egész nap zen eszem magam, ha nem hív föl, vagy nem ír nekem...


nagyon bánt ez a dolog. mit tehetnék?


2009. aug. 5. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem marhára nem vagy fontos neki. Tapló pasid van. Muszáj mellette lenned? Ő az egyetlen pasi a világon? Mond meg neki, hogy Neked hiányoznak ezek a dolgok és mivel Tőle nem kapod meg, ezért szeretnél más kapcsolatot. És csapó.
2009. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Szia! h másfél éve együtt vagytok, akkor biztos megvan az oka, szóval biztos szeret. De a férfiak között akad ilyen, aki nem tudja úgy kimutatni az érzelmeit, de ha nem is fordít semmi energiát a kapcsolatotokba, akkor te is tedd ezt, talán a fejéhez kap. ;)
2009. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
szerintem a férfiak nem igazán veszik fel ha ugyanazt csináljuk mint ők én már probáltam.
2009. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szia. nálunk is ez a helyzet. mi 4 éve vagyunk együtt. eleinte ő is figyelmesebb volt, de már nem. néha-néha esetleg kapok egy csokit, vagy joghurtot, mert tudja, hogy szeretem. de csak egy fél évben egyszer. és bocsánatot sem tud kérni. én már beletörődtem, bár régen én is mindig mondogattam neki, meg kikészültem, hogy mi lehet a baj, de már nem foglalkozok vele. pedig az biztos, hogy nagyon szeretjük egymást. a férfiak ilyenek és kész. ha nyaggatod, annál rosszabb. egy idő után mindegyik ilyen... persze tisztelet a kivételnek.....
2009. aug. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

engem az is zavar, hogy mindig kifogásokat talál, hogy miért nem... hogy rossz kedve van, meg hogy nincs ideje, meg másra kell figyelnie... bűntudata sincs soha. ha megbánt, még ő sértődik meg, hogy utána még én érezzem magam rosszul.


pedig tudom, hogy szeret, és nem feltételezem, hogy direkt, kib*szásból csinálja. :(

2009. aug. 5. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyetlen pasi sincs oda érte, hogyha ilyenekkel nyaggatod. És addig ne alacsonyodj le, hogy te kéred tőle az ilyesmit... mert akkor már csakazértse alapon sem kapsz semmit. Meg van aki nem ezzel akarja kimutatni a szeretetét. Ha téged meg ez ennyire zavar, akkor keress mást, egy papucsabb pasit! :P De szerintem egy jól működő kapcsolatban tényleg nem ez, ami igazán számít. És mielőtt valaki megkérdezné, nem, nem pasi vagyok. xD
2009. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szerintem meg fontos tényező, hogy legalább bocsánatot kérni tudjon, és hogy néha tegyen valamit a barátnőjéért. ez van, én így gondolom, és ahogy látom, mások is.
2009. aug. 5. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!