Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki, miért szakítunk?

Figyelt kérdés

Több, mint 4 éve vagyunk együtt, és a kapcsolatunk utolsó éve szörnyű volt, elveszett az intimitás, a közös programok, a figyelmesség, minden... Sokszor átbeszéltük a dolgokat, de nem változott semmi. Viszont most már úgy érzem próbál kicsit változtatni, de engem már sajnos nem érdekel, belefáradtam... És ami még rosszabb, úgy érzem, hogy taszít, minden egyes szava idegesít, ha hozzám ér az is, minden! De ezt nem mondhatom indoknak, annyira megalázó lenne ránézve, nem?

Mit mondjak? :(


2012. okt. 7. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van esze akkor viszont a kamuzás még jobban fogja idegesíteni.
2012. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 AndreaMariann ***** válasza:

Márpedig az őszinte szavaknál jobb nincs,még ha fájnak is...


Nem megalázó,ha elmúlt nálad a szerelem.

2012. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem egy kitalált történettel akarok elé állni nyilván, de ezt mondani, hogy vége, mert mindene taszít... azért voltak szép dolgok a kapcsolatunkban, nem ezt érdemli!
2012. okt. 7. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért furák vagytok ti nők, én nem tudnám elképzelni, hogy bárki is taszítson akit egyszer szerettem. Olyan van hogy nem szerelmes már az ember na de mégsem taszítás ?!?!
2012. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy kiszerettél belőle, ez az igazság.

Ennyi, nem kell túldramatizálni.

2012. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!