Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhetne ez a kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhetne ez a kapcsolat? Főleg fiúk

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal chaten, 230 km van köztünk. Kezdem megkedvelni, a szakításom miatt amúgy is úgy érzem, szükségem van rá. 1,5 év múlva költözhetnék abba a városba ahol ő lakik. Érdemes belekezdeni ebbe a kapcsolatba, ha megkedveljük egymást? Fiúk ti hajlandóak lennétek ennyit várni egy lányra ha megszeretitek?
2012. okt. 7. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán.Jobb mindkettőtök érdekében.Ebbe kár bele kezdeni.
2012. okt. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7 hónapja hasonló hehyzetben voltam, igaz férfi szemszögből. Egy unalmas este feljöttem ide, nem volt kedvem menni sehová. Válaszolgattam a kérdésekre, míg egy kérdésre bukkantam, ahol párkeresés volt a téma. egy 30 év körüli férfi volt a kérdező. Írkáltunk egymásnak, majd beszállt egy lány is. úgy döntöttünk a lánnyal, hogy privátra váltunk, hogy ne offoljuk szét a kérdést. hajnal 4-ig folytattuk. majd pár nap múlva skype, de csak írásban, se hang, se kép. Én küldtem magamról pár képet, a lány nem, vagyis egyet, de nagyon kicsi volt és nem jó minőségű. Aztán kiderült, hogy 334 km van köztünk. Nagyon megtetszett írásai alapján, én is őneki, már majdnem leírtam neki, hogy "Szeretlek" ezzel ő is volt így elmondása szerint. Aztán "rávett" hogy utazzal el hozzá. Megtettem. Azt sem tudtam hogy néz ki, csak az a kép volt, ami nem igazán jó minőségű. Életem legjobb döntése volt. Első találkozás végefelé csók, sőt majdnem más is. Ez után szembesültem azzal, hogy 10 évvel idősebb. Azt hitte, hogy kiakadok emiatt, de egyáltalán nem érdekelt akkor sem és most sem. A második találkozón ő utazott, Itt már nem bírtunk magunkal :D, megtörtént... Lassan 8 hónapja vagyunk együtt (illetve külön) Mindennél jobban szeretem és amint tudok megyek hozzá. Havonta általában 1 hetet találkozunk, volt mikor 2 hét volt de olyan is volt hogy csak 4 nap. Mihamarabb össze akarunk költözni.
2012. okt. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Másfél év az bazi hosszú idő, pláne ilyen képlékeny kapcsolatban. Nekem volt már részem távkapcsolatban,méghozzá úgy, hogy idő közben vált azzá. Pécs-Győr, ezt bárhogy is nézzük nagyon nagy út, akár vonattal, akár kocsival. A távkapcsolatban tisztességesen 2, de igazából 5 hónapig tartott a dolog, hogy miért? Mert kiszerettem belőle azért, mert nem találkoztunk naponta, nemtudtunk normálisan beszélgetni és érintkezni. 2 hetente egy hétvége nem az igazi, főleg, hogy mind a ketten erősen igényeljük a törődést és a szexet. Én tudtam, hogy előbb vagy utóbb ő vagy én,de megcsalljuk a másikat. És miután már ez a tény sem érdekelt, szakítottam vele, mert egyszerűen teljes mértékben nem érdekelt, ez a kapcsolat. Szerintem ős is így volt vele, mert egyáltalán nem vette zokon, sőt kifejezetten úgy fogadta, hogy számított rá, pedig sehogy sem utaltam korábban erre.

Szóval én adnék fel mindent ezért, mert ez (valljuk be!) igazából még édes kevés, mondhatni semmi. Lehet, hogy eldobsz 1,5 vagy akár több évet is az életedből.


22/F

2012. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!