Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy működhetne ez a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működhetne ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sajnos nem egy városban lakunk a lánnyal, én 25km-el arrébb.

És ritka, hogy meg tudom oldani, hogy este bent maradjak vele. Félek, hogy így nem tudna működni a kapcsolat. Ma is elhívott holnap este valahova de sajna nem tudok menni. Pedig már szerettem volna összejönni vele. Van ennek így értelme szerintetek?

17/F


2012. aug. 2. 14:02
1 2
 1/14 okoska31 ***** válasza:
25 km nem a világvége. biciklivel 35 perc körül van.
2012. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg lehet azt oldani,ha nagyon akarod...25 km az még nem távolság....én pl nagyon válogatós vagyok...egy ember van,akiben mindent megtaláltam,amire vágyom,de 300km van közöttünk....hidd el az a 25 km semmi...
2012. aug. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Úr isten, 25 km. lfsz se...

Nappal találkozzatok, ennyi.

2012. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Járj bicajjal, akkor nem vagy buszhoz, vonathoz kötve. Oldd meg, legyél férfi. Ha neked 25km az sok, akkor még nem vagy érett egy kapcsolatra...
2012. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Persze tudom, h semmi de busz se túl gyakran jár, ha lenne jogsim nem lenne semmi gond :S
2012. aug. 2. 14:09
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
ha így állsz hozzá nem is akarod igazán...meg lehet oldani 25 km az nem távolság
2012. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

ismered a viccet?

tudod amikor a fiú ecseteli,hogy mindent megtenne a csajért, megküzdene sárkánnyal is meg mittomén, aztán mikor el kéne hozzá menni akkor azt mondja,hogy: de most esik az eső...


kb ilyen lehetsz te is. én 60kmre lakok a pasimtól.

2012. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
90 km köztünk a távolság. Ha 25 km lenne akkor ugrálnék örömömben. És még te nyavajogsz. Szánalmas.
2012. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25 km? Ne röhögtess már, Pesten simán néha tovább tart eljutni Délpestről Észak-Budára!
2012. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, vegyél egy robogót.
2012. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!