Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kell a Nőknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kell a Nőknek a majdnem tökéletes férfi?

Figyelt kérdés
miért van az hogy a barátnőm nem becsül meg. pedig próbálok olyan lenni amilyenre a nők vágynak. kicsit hosszú lenne leírni mindent, de a lényeg az hogy jópár évig nem akartam barátnőt, mert láttam milyenek a nők, és mára még durvább a helyzet. de megtaláltam azt a nőt aki megérne bármit. és küzdöttem érte. pedig nem volt a családi háttere az a túl rózsás. szóval kitartottam mellette. de már a kapcsolat elején furcsa volt. néha nagyon bunkó, meg ha felidegesítették rajtam töltötte ki a mérgét. pedig sosem tettem olyat hogy megérdemeljem. úgy voltam vele, hogy ha külön albérletbe megyünk majd megváltozik a dolog, lehiggad. de amióta elköltöztünk külön. egyre rosszabb. és már nem nagyon bírom. pedig sosem csalnám meg,szeretem, megadok neki mindent ami tőlem telik. meglepem virággal, pénzelem. de neki nem elég. néha a szexért könyörögni kell jóformán. és a szexet nem is nagyon élvezi. és nemtudom miért. amúgy én voltam neki az első. de teljesen olyan mintha frigid lenne vagy nemtudom. elsősorban lányoktól kérdezem hogy ez miért lehet. 2 éve vagyok vele. 25 vagyok.
2012. okt. 7. 19:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezektől a tulajdonságoktól amit leírtál még nem leszel tökéletes férfi, inkább papucs akiben semmi kihívás nincs.
2012. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

hát figyelj. a papucs az az aki meghunyászkodik egy nő előtt és bármiben igazat ad neki. magyarul egy döntésképtelen zombi.

de nálam más működik. én nem akartam tucatnőket. én olyanra vágytam vágyom akinek nem az számít hogy mennyi pénzem van, kik a barátaim. és különbséget tud tenni köztem és a család közt. mert a barátnőm családja mai napig megkeseríti az életünket és ő nekik ad igazat. de ezt te ugysem értheted valószínüleg.. és attól nem leszek papucs, hogy tisztelem szeretem a nőket, meg udvarias vagyok, becsületes és hűséges. de lehet te az vagy az a te dolgod.

2012. okt. 7. 19:45
 3/40 anonim ***** válasza:

"próbálok olyan lenni amilyenre a nők vágynak"

torka véres tesó

2012. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

Én dobnám a nőt, nem való hozzád.

utálom ezt a papucs kifejezést :)

2012. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Abból, amit leírtál nem derül ki, hogy pontosan mitől is lennél te olyan nagy főnyeremény. A pénz meg a virág, már bocsánat, de egy értelmes lánynak nem minden.

Lehetsz ezektől függetlenül bunkó, érzéketlen, trehány, unalmas, papucs...stb

Ha ezektől eltekintünk, simán lehet, hogy a lány nincs olyan értelmi szinten, hogy értékelni tudjon, esetleg teljesen másra vágyik, lehet, hogy másba szerelmes, vagy meg is csal, esetleg szimplán egy hisztis p*csa, vagy kiábrándult belőled a 2 év alatt. Válassz.

2012. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
nem vagyok bunkó, szeretem a romantikát, szeretek moziba járni, vásárolni, terepmotorozok, kosarazok, rajzolog elég jól. imádom a zenét. a kirándulást. és millió sok dolgot. ezért sem értem miért ilyen velem. próbálok minden hibát amit mások elkövetnek . azt én nem ugyanúgy elkövetni. de aki csak birka és tucat ember az ugy sem érti.
2012. okt. 7. 19:54
 7/40 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi jött ki abból amit leírtál, de az ahogy lereagáltad ezt, szintén egy olyan tulajdonság, ami egyáltalán nem nyerő. Te majdnem tökéletes... :D
2012. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
ezt aki nem inge ne vegye magára alapon írtam szóval :D de tuti nem csal meg nem az a fajta. csak nem tudom hogy miért nem értékelik a nők az ilyet. sosem jó nekik semmi
2012. okt. 7. 19:57
 9/40 anonim ***** válasza:
próbálj egy hatalmas nyalással indítani nem lesz olyan frigid
2012. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
mi az az ennyi jött le belőle és szerintem nem írtam semmi bántót. aki meg megsértődik azzal nem tudok mit tenni. nem bántásnak szántam. tény hogy nem ismertek, és ezáltal papucs is lehetnék. de nem vagyok az .
2012. okt. 7. 19:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!