Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy depresszióba esett lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy depresszióba esett lányt hogyan lehet belőlle kizökkenteni?

Figyelt kérdés

Barátnőm teljesen bedepizett hála jópár dolognak. Pl.: pénteken első órájába kikapta a töri röpdogát: egyes (pedig egyébként készül minden órára, csak a tanár, aki az osztályfőnökük is eléggé nem bírja), a többi órán meg doga, doga hátán. Hétvégén változékony volt a kedve, holnap meg fizikából röpit írnak, és a fizikához nem nagyon ért.

Ma este amikor skypon beszélgettünk teljesen újra be volt depizve, mondogatta a pengét, meg hogy bárcsak ne élne, stb... Illetve szerinte senki se szereti, meg mindenki örülne ha megszabadulna tőle, stb. Meg nekem is mondogatta, hogy keressek mást, sokkal jobban járnék mással. Mit csináljak, hogy megint az a vidám lány legyen?


Egyébként egy zárkózott, visszahúzódó, maximalista lányról van szó, aki a tanulás/munka miatt sokat görcsöl, de azért kedves, aranyos, mókás is, szeret a szabadban lenni és a zenét is szereti.



2012. okt. 7. 20:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ehhez nem ártana némi tapasztalat, így leginkább azt teheted, hogy eltereled a figyelmét, és vidám dolgokról beszélsz vele. Légy te a szigete, az oázisa ahol békét lel, ha veled beszél.
2012. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

de már sajna lement és azt mondta hogy a héten nem hiszi hogy lesz se fb-n se skypon, se sehol, mert el akar tűnni a világból

élőben meg csak pénteken látom megint

2012. okt. 7. 20:23
 3/29 anonim ***** válasza:

SZEX!


Na, de viccen kívül. Ez az önsajnálat és most nem arra gondolok, hogy emo csak a depresszió miatt. Ha ezt folytatja, csak egyre mélyebbre ássa magát, és úgyse igazán tudnád meggyőzni ész érvekkel hogy hát de nem is, inkább kimutatni kell.


Akármit mond, biztos azért örülne neki, ha azt érezné hogy füü ő tényleg szeret. Próbálj meg közelebb kerülni hozzá, stb. és szex.

2012. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Pixi3 ***** válasza:
Gondolom egy tini lányról van szó. Ilyenen szinte minden tini átesik. Ez egyféle korszak. Én is voltam ilyen, ismerőseim volt osztálytársaim is voltak ilyenek. Szerintem ez a legtöbb emberrel előfordul. Nálam ez egy pár hétig tartott.. nem volt kedvem elmenni a barátaimhoz, mindent szarnak éreztem, nem tudtam minek vagyok a világon egyáltalán stb. aztán egy kis idő múlva ez megváltozott utána többet nem voltam ennyire magamba zuhanva. Szerintem próbálj kitartani mellette amíg nem lesz újra vidámabb.
2012. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
de akk mit csináljak anélkül h megfolytanám a szeretetemmel?
2012. okt. 7. 20:26
 6/29 A kérdező kommentje:

alap h kitartok mellette, de elveszíteni se szeretném

fél éve egy hasonló korszakában mindenkit ellökött magától, velem együtt

2012. okt. 7. 20:27
 7/29 Pixi3 ***** válasza:
Szerintem próbálj programokat szervezni. Bíztasd hogy okos, és hogy sikerülni fog neki minden, meg hogy ne görcsöljön annyit a tanuláson (egyébként tényleg felesleges de ebbe most nem akarok belemenni :D)
2012. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
meg kell dugni
2012. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 ASOT ***** válasza:

Bocs h ezt mondom, de ezaz ő részéről leginkább hiszti, és önsajnálat.

Szeretné ha mindenki vele foglalkozna, próbálja így felhívni magára a figyelmet, sajnáltatja magát.


De igazából ha belegondolsz semmi oka a depire! Még fiatal, semmit sem tud majd kinövi. 1-eseket kap meg jajj senki sem szereti...hiszti.


Mi a megoldás?

Meg fogod szépen kezét és kiviszed sétálni meg elviszed erre arra kicsit szórakozni.


ÉSSS! Ne sajnáld meg rögtön, nem az kell ide, hogy leülj vele az öledbe vedd vagy hozzá bújj és simogasd h így kincsem úgy kincsem!

Nem!

Ez most nem olyan eset ahol erre van szükség.

Ide talpraesett kezek kellenek!


Innen hiányzik egy apai nevelés, egy apa aki foglalkozik a lányával. (Ha neattán meghalt akkor bocs)

De jelen helyzetben fogd meg a kezét és akármennyire hisztizik ráncigáld ki!

2012. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

mondom

sajna csak pénteken látom megint


lényegében ez is benne van a pakliban h ma nem segített apukája a fizikában, de azért nem, mert nem akarta mégjobban összezavarni

ez ilyen öröklött dolog nálluk is meg nállunk is a fizikában h senki se szereti

2012. okt. 7. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!