Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy depresszióba esett lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy depresszióba esett lányt hogyan lehet belőlle kizökkenteni?

Figyelt kérdés

Barátnőm teljesen bedepizett hála jópár dolognak. Pl.: pénteken első órájába kikapta a töri röpdogát: egyes (pedig egyébként készül minden órára, csak a tanár, aki az osztályfőnökük is eléggé nem bírja), a többi órán meg doga, doga hátán. Hétvégén változékony volt a kedve, holnap meg fizikából röpit írnak, és a fizikához nem nagyon ért.

Ma este amikor skypon beszélgettünk teljesen újra be volt depizve, mondogatta a pengét, meg hogy bárcsak ne élne, stb... Illetve szerinte senki se szereti, meg mindenki örülne ha megszabadulna tőle, stb. Meg nekem is mondogatta, hogy keressek mást, sokkal jobban járnék mással. Mit csináljak, hogy megint az a vidám lány legyen?


Egyébként egy zárkózott, visszahúzódó, maximalista lányról van szó, aki a tanulás/munka miatt sokat görcsöl, de azért kedves, aranyos, mókás is, szeret a szabadban lenni és a zenét is szereti.



2012. okt. 7. 20:19
1 2 3
 11/29 ASOT ***** válasza:

B@sszki nem a fizikáról van szó! édes istenem itt nem az a lényeg.


hány évesek vagytok 13?

2012. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

én 19

ő 16


de a 9-es monsta h nincs meg egy apa-lánya kapcsolat, én meg abban helyeseltem

2012. okt. 7. 21:04
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Na akartam írni, csak lusta voltam. Szerintem te félreértelmezted amit mondtak..:S


nem úgy kell hogy foglalkozzon vele az apja, hogy naaa kislányom és mot fizikájunk. HANEM hogy úgy általánosságban foglalkozik vele...

2012. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 ASOT ***** válasza:
utolsó jól értette :)
2012. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
szokott foglalkozni vele
2012. okt. 7. 21:07
 16/29 anonim ***** válasza:
Amit ASOT irt, környezetváltozás, bizalom, és éreznie kell, hogy téged nem hagyhat itt. Vidd el valahova, csináljátok azt amit szeret. Légy határozott, és ne enged, hogy nemet mondjon csupán, mert depizni akar. Nehéz, mert mindezt úgy kell csinálnod, hogy ne higyje azt, hogy az állapota miatt csinálod ezt.
2012. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Na az utolsó is jól mondta. Amúgy tényleg nehéz, de viszont más megoldás nincs. Tegyük fel most ráhagyod, akkor később egy motiváció nélküli, rossz kedvű stb ember lesz. Ami nem jó. Most kell kimászni ebből.


Jó van rá esély hogy magától is elmúlik, de ez inkább öngerjesztő folyamat nem valami ami csak úgy !HOPP volt nincs! Majd újra kedvet kap eljárni meg az élethez és máris jobb.

2012. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

16. igazad van, de én hétfőtől csütörtökig Szegeden leszek az egyetem miatt

és ő meg 70km-re lakik Szegedtől

2012. okt. 7. 21:25
 19/29 Pötyi99 válasza:
szerintem fiùnak valahigy meg kellene talàlnia azt a harmòniàt a hatàrozottsàg és a szeretet éreztetése között, mert nem jò egyik sem ha vmelyikből tùl sok van, bàr tudom hogy ez ngyon nehéz... meg valòszínű, hogy nem lesz elég a kűlső segítség, hisz magànak a lànynak is le kell rendeznie magàban a dolgokat és akarnia kell hogy kitudjon törni a depiből.
2012. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Pötyi, igazad van, de ha a lány azt mondja általában, hogy minek meg stb?
2012. okt. 7. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!