Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fog gondolni rólam a leendő párom ezekért?

Figyelt kérdés
Hát, csak azért gondolkoztam el ezen, mert még nem volt komoly párkapcsolatom, sokat gondolkodok vajon miért és már odáig süllyedtem ebben a mélyre ásásban, hogy azt gondolom, lehet azért nem kér belőlem senki többet, mert túl furcsának tart. Én olyan magamnak valóbb vagyok, nem vigyorgok minden pasival, aki kedves velem, sőt még irritál is, ha túl nyomakodóak. Én nem várom el, hogy fussanak utánam a férfiak, kifejezetten idegesítenek az udvarlók, ha vannak. Ismerkedésnél nem szeretem a romantikát annyira, szóval ilyen virágokat hozok meg hasonlók. Nem tudom, nem az én műfajom. Persze a párommal kettecskén magunknak, de akkor sem azt a nyugodt, nyali-fali stílust szeretem. Sokan azt mondják, hogy az érzelem kimaradt belőlem, pedig nem igaz. Csak szeretek inkább egyenes maradni, hogy ne érhessen sok csalódás érzelmi szinten. De amúgy sem voltam sosem ilyen érzelgős. Ja, meg még zenében is inkább az erősebbik műfajt kedvelem. Lehet, ezért nincs kapcsolatom? Mert hosszútávon túl unalmas vagy visszafogott lennék? Vajon lesz aki ezek ellenére szerethet majd? Tudom, ti ezt nem tudhatjátok előre, csak úgy mit gondoltok róla? Köszönöm a választ mindenkinek! 18/L
2012. okt. 7. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt gondolom idáig, hogy jobban megismernélek!

Légyszíves zenéből körvonalazd az erősebb műfajt!

2012. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 gelazso ***** válasza:
0%
szerintem ezt a kérdést csak valaki a reklám miatt tette fel ezért felesleges rá válaszolni
2012. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Hát még kell neked egy kis tapasztalat? Sokszor szoktál kimozdulni, sok barátod van? Bulizni szoktál? Hobbi? Voltál már berúgva? Ez mind megalapozza a személyiségedet és igen lehet emiatt nem volt még barátod. Az is lehet hogy félsz az új dolgoktól, legyél egy kicsit beválalosabb.
2012. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2: Hát, nem tudom ebben mi a reklám, de te biztosan okosabb vagy nálam -.-


3: Hát, ittam már többet a kelleténél, van társaságom, de inkább csak akikben jobban megbízom. Haverok vannak, de nem sok. Valószínű kéne még tapasztalat, de valahogy nem valami könnyű az ismerkedés, mert ugye én inkább elvárom, hogy más kezdeményezzen, aztán sokszor rossz dolgokat szűrök le az illetőről. :/

2012. okt. 7. 23:05
 5/11 A kérdező kommentje:
4: Kösz az őszinte választ! :/
2012. okt. 7. 23:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Néhány sornyi jellemzés nem elég, hogy megismerjünk egy embert. De a leírtakban nem találtam semmit, ami személy szerint nekem kapcsolatot kizáró dolog lenne.
2012. okt. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, leírás alapján nem olyan nő vagy, mint a legtöbben, de ez nem is baj. Valaki ezért fog szeretni, nekem pl. szimpatikus is vagy, tehát biztos lesz olyan, akinek úgyszintén ez lesz a véleménye:)
2012. okt. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Néhány sornyi jellemzés nem elég, hogy megismerjünk egy embert."


-Mondjuk, ebben 100%-an igazad van!

2012. okt. 7. 23:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudom, nekem mindig igazam van.
2012. okt. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

így leírás alapján nehéz bármit is mondani. a személyes ismeretségben sok mindent másképp lát az ember mint egy leírás alapján.

de azért pl. hülyéskedni, játszani lehetne veled (mármint a párodnak)? meg azért nem lenne ellenedre, ha megnevettetne?

2012. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!