Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mindenkihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenkihez nagyon ragaszkodom és mindenki nagyon hiányzik, akivel életemben akár 1x is kapcsolatba kerultem?

Figyelt kérdés

Nem tudom megérteni, hogy miért van ez!

Most nem feltétlenul a szerelemrol van szó, hanem úgy általában! Azt hiszem, hogy meg fogok bolondulni, pedig lehet, hogy már pár embert soha az életemben nem láthatok!

Talán ezért is utálnak azok, akik nekem fontosak, mert túl ragaszkodó vagyok! Nem értek én már semmit!


2009. febr. 4. 14:29
 1/3 anonim válasza:
Nos, elég furcsa az érzésed. Az oka lehet az, h. nincs senki akivel meg tudnád beszélni a napi gonjaidat, sztem. Vagy vannak barátaid/barátnőid? Keress magadnak igazi barátokat, akivel jol érzed magad. Persze eleinte nem lesztek a legjobb barátok, csak egy hullámhosszon lesztek, ami később barátsággá alakul.Velük találkozhatsz hetente többször és így nem leszel egyedül és nem fogod mindenki hiányát érezni. (ha félreértettem a problémád, bocs)
2009. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van!!! Nincsenek barátaim, de nem hiszem, hogy puszta akaratból tudnák szerezni igazbarátokat, akikben megbízok! Anyukám sem olyan, hogy meg lehetne vele beszélni a dolgaimat, nem ért meg! Az is a baj, hogy talán sokkal érettebben és reálisabban gondolkodom, mint a kortársaim,ezért nem is tudok veluk ilyen dolgokat megbeszélni. Például az osztálytársaimat egyáltalán nem érdekelné, inkább kinevetnének...
2009. febr. 4. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem a helyzetedet velem is van valami hasonló..talán azért van mert nemakarsz egyedül lenni és mégis az van amitől félsz és mindenkit próbálsz magadmellé állítani. ha van kedved esetleg beszélhetnénk írj privát üzit:)
2009. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!