Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy korkülönbség! 18L és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség! 18L és 38F. Nem házas és nincs gyerek. Lehetséges egy komoly, tartós kapcsolat?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat szivesen olvasok!

Negatív NORMÁLIS véleményeket elfogadok, de kérek mindenkit hogy ne az legyen az első hogy leugat.

Köszönöm.



2012. szept. 24. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Úgy 5 év múlva igen....hát te még gyerek vagy, én is 18 vagyok, azért mondom, hogy tudom hogy én is most verekedtem ki magam a gyerekkorból, ő meg egy férfi, aki az apád lehetne...


Szüleim közt is ennyi van, de ők azért később jöttek össze...

2012. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
elég nagy... de lehetséges... előbb ismerd ki...
2012. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Azért ugatják le az ilyen kérdéseket általában mert akár mennyire is állítja a 18 éves lány,hogy ő bizony nagyon érett,sőt nem is úgy gondolkozik mint a többi 18-20 éves és a 38 éves férfi akármennyire is azt mondja hogy ő húú,de milyen fiatalos még,azért mégis csak 20 év.Teljesen más generáció.Apád lehetne és ebbe semmi túlzás nincs.Nem lehetetlen,de nem fogtok mindenben egyet érteni és nem ugyanaz lesz a gondolkodásotok mindig.Tapasztalatból mondom mert apám második felesége is 15 évvel fiatalabb nála és úgy ahogy megvannak,de elég sűrűn vannak viták.Persze ők jól össze is kötötték magukat mert apámnak csak úgy adtak hitelt(mivel már elmúlt 40 éves),amiből egy másik házat vett,hogy a fele tulajdonos a nője..ergó ott már csak akkor lesz külön válás ha az egyik fél megdöglik.De ez már erősen OFF itt.. 18/F
2012. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
netes baromság ez is
2012. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem lehetséges. Amúgy nekem is rendszerint apám korabeli pasik tetszenek. Azért, mert érettek, higgadtak, néha bölcsebbek és békességet árasztanak (nem úgy, mint a kamasz srácok). Szerintem lehetséges egy rendes kapcsolat. Persze idővel biztos kibuknának a negatív oldalai, de maximum ha nem megy, akkor változtattok. Itt neked van a kisebb vesztenivalód, mert ha mégsem tetszik, akkor könnyebben találsz mást, mert fiatal vagy. Szóval szerintem érdemes megpróbálni. 21/L
2012. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

Nekem decemberben tölti a 40et a párom.

Nem értünk mindenben egyet,de alapvetően jól megvagyunk!:)Ha van kedved beszélgetni irj privátot!:)

18/L

2012. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
No,én pont egy 38 éves fickó vagyok. Belegondolok a szituációba: most nincs barátnőm, megismerkedek egy 18 éves lánnyal..háát velem nem lehetne komoly kapcsolat. De a válaszom az,hogy én én vagyok, ő meg bármilyen lehet. A mai világban simán el tudom képzelni,hogy felvállal.
2012. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehetséges... :)
2012. szept. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Ebben a fertőzött világban már minden lehetséges.
2012. szept. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom annak a férfinak akinek 20évvel fiatalabb lány tetszik,annak valami baj van az agyával.. és konkrétan félek ,eg undorom az ilyenketől. Ezeknek tényleg nem működik rendesen az agyuk. NEM SÉRTÉS! DE egyébként igen lehet kapcsolatod vele,mivel fiatal vagy erre vágyik. Ha neked tetszik,járjatok. Tökmindegy ebben a világban. Legjobb barátnőm szülei között 17év van. Az apukájának olyan idős lánya van,mint majdnem az anyukája.
2012. szept. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!