Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi akinek volt a legénybúcsúján sztriptíztáncos? Mesélne picit? Hogy élte meg, stb. Késztetett benne a csaj megcsalásra való szándékot?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Késztet?

Persze, egész éjjel d.gtam, de mással is csaltam már meg a nőmet.



Amúgy nem, mert lány vagyok, de ne ezen aggódj, ha téged vesz el...

2012. okt. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Volt. Négy csaj volt, abból kettővel csaltam meg. Az egyiket seggberaktam, majd a végén a másik leszopott. Remek érzés volt, egyáltalán nem gondoltam arra, hogy asszonyom van. Másnap ugyan összevesztünk emiatt, mert elmondtam neki, de nem bántam meg. Igenis éreztem a késztetést, hiába jó a szex a feleségemmel.


Remélem, kiábrándító volt olvasni, ugyanis kamuztam most, 19 éves lány vagyok, az előttem szólóhoz semmi közöm, de igaza van.

Ha egy vőlegény, vagy bármilyen párkapcsolatban lévő pasi késztetést érez arra, hogy megcsalja BÁRMILYEN nővel, akkor nincs miőr beszélni, nem való neki a barátnője, felesége, és éretlen komoly kapcsolatra.

2020. jún. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális fellépő ilyet nem csinál :D én srác vagyok és néhány alkalommal voltam fellépni így (ez egy más sztori), de eszembe se jutott
2020. jún. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!