Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat számít 2 év különbség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat számít 2 év különbség a lány javára?

Figyelt kérdés
Én március 9 -én lettem 20 éves, ő pedig november 27 -én lesz 19. Én vagyok a lány.

2012. szept. 26. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Most még nem, sőt!

40 fölött igen

2012. szept. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Kit érdekel?Téged zavar?Őt zavarja?

Ha nem akkor nincs probléma.

2012. szept. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1! hogy érted, hogy most még nem, sőt de 40 fölött már igen?
2012. szept. 26. 16:24
 4/14 anonim ***** válasza:
5%

#2:

Ennyire eszetlen a bagázs.

Szerinted ha zavarná őket együtt járnának?

#1-es voltam.

Engem sem zavart 3 évig (most 36 vagyok, a párom 38)

Mostanában viszont zavar.

Valahogy gyorsabban öregszik az arca, ami még nem zavar, de a szexuális étvágya is csökkent nem is keveset. :(

2012. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4.akkor minek kérdezi?
2012. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem az hogy zavar csak ugyebár az az elvárt hogy a férfi legyen idősebb. De ettől persze szeretjük egymást :)
2012. szept. 26. 16:29
 7/14 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már.Ki várja el?ez társadalmi hülyeség.....

Ez olyan mintha neked szőrös lenne a nemi szerved akkor már ki vagy rekesztve mert a csupasz a menő...

Ne hagyd,hogy mások véleménye formáljon

2012. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

"ugyebár az az elvárt hogy a férfi legyen idősebb"


És mégis ki várja ezt el?

2012. szept. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#5:

Azért kérdezi, hogy másnál mi a tapasztalat, mire számíthat a jövőben...

Egyébként nem kor függő, de azért van benne valami.

Mi régóta ismertük egymást, de 3 éve úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk együtt, mivel nagyon hasonló természet vagyunk.

Régi igazán jóbarátok, így jól ismertük egymást, nem választottunk zságbamacskát.

De lehet kár volt. :(

Láthatóan 1 év alatt annyit öregedett (testileg és fizikailag), hogy mellette vagy 5-8 évvel fiatalabbnak nézek ki, és a nagyobbik baj, hogy így is érzem.

Sokkal aktívabb vagyok nála, és ezeket nem csak én vettem észre, hanem kívülállók kérdezték tőlem:

Mit csinálok ezzel a nővel... pedig semmit.

nem érte semmilyen megrázkódtatás, nem dolgozik többet, semmi nem változott az életében azon kívül, hogy együtt élünk. (segítőkész vagyok otthon, szóval ezért sem lehet).

Dokinál is volt, mert kértem menjen el, hogy miért ilyen fáradékony, de semmi...

Kellemetlen, mert ha elhagyom akkor a barátságunknak is vége, és azt nem akarom! De így élni sem nagyon tudok.

2012. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9 azért annak más oka is van...

Csak így nem öregszik az ember.

2012. szept. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!