Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudjak csinálni nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudjak csinálni nem tudom őt elfelejteni ( lent. )?

Figyelt kérdés
2 éve küzdöttem egy lányért de nemrég kiderűlt hogy egyáltalán nm szeret olyan ideges vagyok.. nembirom sirtam is bánatomban ittam is minden de nemtudom elfelejteni. Pedig annyira beleéltem már magam hogy szeret... mit tudjak csinálni hogy el tudjam felejteni ?
2012. okt. 8. 12:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat, ha lehet.. !
2012. okt. 8. 12:46
 2/4 Isti1990 válasza:
Csajozz és hidd el találsz olyan,lányt aki megdobogtatja a szived!
2012. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj el szórakozni és ismerkedj más lányokkal,hátha lesz olyan aki felkelti az érdeklődésed.

Sajnos túl kell lépni,persze nem könnyü,de mást nem tudsz tenni,sajnos.

2012. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat megpróbálom !
2012. okt. 8. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!