Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találja meg minden nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találja meg minden nő a párját, ha eleve több a vékony csinosabb nő, mint pasi?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez így van rendjén, egy csajnak sem kell vékony, csinos pasi.
2012. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lejjebb adják az igényeiket, vagy felhozzák a pasit a szintjükre. Aztán vannak a vénlányok meg a szerencsések.
2012. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mert a női nem a szebb, a pasiknak nem kell szépnek lenni
2012. okt. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem találja meg minden nő a párját, ahogy a férfiak sem, annak ellenére, hogy a nők többen vannak ebben az országban.

Ezt hogy több a vékony csinosabb nő, mint vékony csinosabb pasi vagy csak simán szerinted több a vékony csinosabb nő, mint az összes pasi? (nem igazán értem ezt)

Nem is számít igazából.. ki mondott neked olyat, hogy mindenkinek lesz párja?

2012. okt. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg több a vékony, normális alkatú fiú, mint lány. Rengeteg igénytelen, kövér lányt látok mindenfelé, de szerencsére vannak szép vékonyak is, csak ők már foglaltak pechemre. Utálok vékony fiú lenni, nem nyerő, hamarabb el kell egy macis hapsi, a nagy tömegű hapsik a kelendőek én úgy látom, pechemre. :S
2012. okt. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!