Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit látnak a nők egy vékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit látnak a nők egy vékony, csigatestű mindennemű szőrtől mentes, alacsony selyem fiúban? A sármos borostás férfias pasik már senkinek sem kellenek?

Figyelt kérdés

Most jöttem discobol, és elkeserített a látvány...

a fent is leírt justin bieber utánzatok, olyan csajokkal mászkálnak, meg barátnőjük, akik tényleg gyönyörűek és szépek, és mitnemadnék értük...


én emg ittvagyok, sokak szerint igen igen jóképűen,és beskatulyázva afféle csajozogép dobozba, miközbe korántsem ígyvan, borostás vagyok, és igen mellkasomon, hasamon kezemen lábamon az esztétikai határokon belül VAN ször...

nemvagyok egy vékony gyerek, de elhízott állat sem, régen kondiztam, de azóta is rendszeresen sportolok erős, sportos testalkatom van.


és nem nemezkell....hanem az hogy huszonévesen nézzunk ki testileg 15 nek, vagy esetlek pont 15 ök legyünk, és afféle selyemsrácok (nem alfahímek, azmár nem menő). és ezkell, és iylenekért bomlanak a nők, aki meg egy kcsiti is pasi, az érje be azon kevés csajjal ,akik tényleg a férfiakat keresik, nem az iylen utánzatokat, és nemtulzok, szerintme a csajok 20% a ha iylen, hogy férfi kell, és nem kisfiú....:/


bocsi a hibákért nemcsak cappyt ittam...:/



2012. aug. 30. 02:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Megint megy az általánosítás.
2012. aug. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

de nem értem miért divatos most ez....pl az arénaplázás reklámba is az a gyerek...istenem....a bicepszem akkora mint a combja, és azkell, oylanpasi kell mitn az, mert az ahhhwww *.*

-_-

micsoda világ...

bánom már hogy megkérdeztem, mert ugysem kapok normális választ...

2012. aug. 30. 02:30
 3/22 anonim ***** válasza:
Oké, értjük, nagyon férfi vagy. De akkor miért rísz gyakorin hajnal fél 3 kor?
2012. aug. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
inkább aludj egyet :D am egyet értek veled, de sajna nem tudom rá a választ! viszont ha ez kell nekik akkor miért nem leszel ilyen? ha testalkat nem is, de az öltözködés, csupaszítás simán mehet.
2012. aug. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

modnjuk mert nemértem...így ugy szájal midnen csaj hogy sportos faxi kell, meg stb stb...ésakkor járnak iylen nyeszlettekkel...

és nem általánosítás, akinek neminge ugysem veszi fel.

nemaztmondom, hogy most utánam fusson minden nő, de akkor legalább oylan pasija legyen akit "elismerek" hogy meg is érdemli a lányt, mert igenis kinéz valahogy...nem egy iylen kis valami....ami manapság akkora divat...

2012. aug. 30. 02:39
 6/22 anonim ***** válasza:
hány centi magas vagy?? súly?
2012. aug. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez csak a még agyilag éretlen lányok vonzódása... Agyilag éretlenek, vagyis kislányok, akkor miért kellene férfi nekik?! Nem?! Szerintem így van. És igen, némelyik huszonévesen is még lehet kislány legbelül...

De ettől függetlenül gáz... És undorító és pofátlan, hogy ettől a kis gilisztatestű taknyok nagymellényű menőgyerekeknek képzelik magukat...

2012. aug. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
175 cm vagyok, 82 kilo, és nem elhízva, de nem is szétgyurva.
2012. aug. 30. 02:59
 9/22 anonim ***** válasza:

"én emg ittvagyok, sokak szerint igen igen jóképűen"



Talán sokak szerint ez kevés.

2012. aug. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én speciel büszke vagyok a pasimra, h férfiasan néz ki. Kis borosta, széles váll, kicsit izmosabb felsőtest... Mindigis az ilyen típusú srácok érdekeltek. El sem tudnék magam mellett egy olyan gyereket képzelni, mint amilyet te leírtál... Szóval szerintem az igazi férfit valóban nem Justin Bieber testesíti meg :D Ezen am hiába is mérgelődsz. Úgysem tehetsz ellene semmit. De én abszolut egyetértek veled :)

18/L

2012. aug. 30. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!