Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen legyen kapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen legyen kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy fiút, de 13 éves vagyok. Szerintetek mikor jöjjek össze valakivel? 8-ban, vagy később? Nektek mikor volt az első kapcsolatotok?
2012. okt. 8. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
amikor megtaláltam az első szerelmem.
2012. okt. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 18 évesen. 13-16 éves korig nem ajánlóm mert még hiszékeny vagy, kihasználnak és gőzöd sincs még a szexről.


21/F

2012. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az egy ártatlan kapcsolat lenne, ahol maximum a kézfogásig vagy csókig juttok, akkor ahhoz már nem vagy túl fiatal. Én 13 éves voltam, mikor az egyik osztálytársammal egymásba szerettünk, néhány hétig tartott csak az egész, még az az ártatlan tiniszerelem volt, vele csattant el az első csók, néha hazakísért suli után, lejártam a fociedzésire, meccseire és ennyi. Még a szüleim is tudtak róla.
2012. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, ártalmatlan kapcsolatot szeretnék, nem szeretnék én még szexelni...Köszi a válaszokat.
2012. okt. 8. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem nekünk kell eldöntenünk, és nincs is meghatározva. Te érzed mikor vagy szerelmes, de azt tanácsolom, hogy komolyabb dolgokba nem kéne belevágni. Kézfogás, csók még oké, ahogy az előttem lévő leírta. :)
2012. okt. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!