Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám kicsit vigasztaln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám kicsit vigasztalni magam?

Figyelt kérdés
A csajom 1.5 év után megcsalt és lelépett az új faszijával, miközben engem teljesen abban a hitben tartott, hogy minden működik és hogy szeret. Azóta összetörtem, félek emberek közé menni, aludni sem tudok, folyamat rá gondolok. Ismerősöm találkozott vele egy buliban, ő kb. már tök túllépett rajtam, az újjal van. Hogyan tudnék az állapotomon segíteni (ne írjátok, hogy csajozzak én komolyan szeretem őt)
2012. okt. 8. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Foglald le magad ;) menj el a haverokkal valahova ( nem feltétlenül buliba ) , hülyüljetek , a lényeg , hogy minél kevesebbet gondolsz rá , annál hamarabb túl tudsz majd lépni Rajta .
2012. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Golan Trevize ***** válasza:

Most jött ki új kiegészítő WoW-hoz.

Azzal mindent el fogsz felejteni.

2012. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alkohol, kurv@k!


Miért ne csajozzál?? Ember! Ő túllépett rajtad, azt írod ... akkor Te mit akarsz? Fetrengeni az önsajnálatban?

Megcsalt, hazudott, eldobott? És akkor Te emészted magad miatta?

Milyen ember vagy Te, hogy ezt csinálhatja veled, hogy kikészíthet és lelkileg tönkretehet egy ilyen nő?


Menj rúgj be, menj el egy kurv@hoz és ha elmúlt a másnaposság keress egy aranyos lányt, aki nem csesz át és szeresd!

2012. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!