Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám nem szeretni?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban és kb. egy hónapja elkezdte keresni a társaságom, nagyon kedvesnek találtam. Eleinte azt gondoltam tetszik, de teljesen úgy viselkedek mintha szerelmes lennék, és úgy is érzek. Alig ismerem, úgyhogy szerintem ez annyira nem lehetséges, de mégis nagyon erősek iránta az érzéseim és szerintem ő ezt nem viszonozza. Van egy közös ismerősünk, aki szerint tetszem neki, de én nem úgy látom. Többször próbáltam belőle kiszeretni, féltem, hogy nem fogja viszonozni az érzéseim. Ma az egyik csaj odabújt hozzá meg megsimogatta a karját és a srác is neki és azóta ha csak erre gondolok össze vissza bömbölök mint 1 óvodás és annyira szeretném, ha ez az érzés elmúlna. Én bármit megtennék. Nem bírom. Mit tegyek, hogy ne érezzek iránta így?
2012. okt. 3. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért választod a könnyebb megoldást? Beszélj vele az érzéseidről.
2012. okt. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem merek, teljesen lejáratnám magam és akkor csak rosszabb lesz. Plusz ha kellenék neki, akkor közeledne felém, akkor próbálna megszerezni. Ezt meg nem igazán veszem észre...
2012. okt. 3. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért? A mai csaj lejáratta magát?

Menj oda hozzá, simogasd meg a karját. Rögtön meg fogod látni, hogy semmit nem jelent.

Nemcsak bömbölsz, mint egy óvodás, hanem úgy is gondolkozol.

De ha meg akarod várni, amig összejön egy olyan csajjal, akin látja, hogy AKARJA őt, akkor csak várd. Hiába "érzel" úgy, ahogy, ha neki erről lövése sincs. Nem fog olyan csajra várni, aki nem mutatja ki az érzéseit.

2012. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a csaj egy nyomorék szar. Én nem vagyok enyelgős típus. Én csak nem akarom szeretni. Lehet, hogy semmit nem jelent, de rosszul esett. Szörnyen rosszul. Eddig beszélt velem a suliba, de szerintem van oka annak, hogy ma nem szólt hozzám. Mégpedig az, hogy nem akarja a társaságom.
2012. okt. 3. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!