Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Más is érez így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Más is érez így?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyunk együtt.

Arra gondoltam,hogy van olyan nap,amikor azt érzem,hogy nagyon nagyon szeretem és minden percben hiányzik,viszont van olyan nap is,amikor nem érzem ezt ilyen szinten. Vagyis nem érzem azt,hogy úristen mennyire szeretem,szóval nem mindig érzem olyan nagyon szerelmesnek magam. És én hajlamos vagyok mindig a legrosszabbra gondolni és ilyenkor elgondolkodok azon,hogy vajon tényleg szeretem-e,de mindig rájövök,hogy igen.Ez miért van?


2012. okt. 8. 16:37
 1/4 okoska31 ***** válasza:
100%
mert marhára ráérsz gondolkozni, nem foglalod el magad semmivel... eltaláltam?
2012. okt. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, mi lányok már csak ilyenek vagyunk :)
2012. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen. általában amikor unatkozok.
2012. okt. 8. 16:50
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, csak 2 éve vagyok együtt a párommal, de nincs semmi gond... :)
2012. okt. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!