Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktad a párodat alvás közben nézni? Gáz szted ha nyitott szájjal alszik vagy ha szuszog? :D

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 19:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem miért lenne az, mindenki szuszog még a kutyám isxd:)
2009. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Magadat nézd meg egyszer alvás közben, utána szóld meg a párodat.
2009. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

én hörgök horkolok röfögök nyitott szájjal

a barátom ezen jót szokott mosolyogni és mindig mondja hogy megint végig nézte ahogy alszom :)

2009. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Én rossz alvó vagyok, így mikor felkelek éjjelente szoktam nézni. Olyan nyugtató és pihentető, na és olyan édes (nem csak) olyankor.
2009. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%

én álmomba szoktam röhögni..:D:D de hangosan:D múltkor barátom keltett fel,hogy min röhögök:D:D

amúgy szerintem nem gáz:D

16/L

2009. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sem gáz,bár az én exem is szuszogott, mondjuk engem baromira zavart, sosem tudtam tőle aludni, mire megszoktam szakitottunk
2009. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Én is szoktam nézni a páromat, olyan édes amikor alszik, a szuszogását pedig imádom, mint a babák. :)
2009. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

2.: már bocs de épp azért tettem föl a kérdést mert magamból indultam ki ugyhogy nem kell itt osztani -.-


a többieknek meg köszi szépen h írtatok :)

2009. aug. 5. 20:57
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
Második vagyok: szánalmas, ahogy el vagy telve magadtól! Ne tegyél fel kérdést, akkor nem kapsz neked nem tetsző válaszokat.
2009. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
a nekem nemtetsző válasz az csak a tied volt és azt nem találod furcsának hogy mindenki tudott normális választ írni csak te nem? egy szimpla kérdés volt mert én is szuszogok és nem aludtam még együtt fiúval és kiváncsi lennék a legtöbb ember mit reagál erre.
2009. aug. 5. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!