Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudnátok mondani hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnátok mondani hogy pontosan mit jelent hogy valaki "nyitott párkapcsolatban" van? Most egyre többet látok ilyen facebookon is.

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Azt, hogy szabadon félrekúrhat, a párja nem fogja megszólni érte. Értelmes ember ilyet nem csinál.
2011. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Elsőnél a pont, nem írom le mégegyszer.
2011. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pl: felvállalja, hogy valakivel együtt van, de mellette még másokkal is lefekszik. Lényege hogy ezért a másik fél nem haragszik, mert ugyan ezt csinálja Ő is. (másik fél)
2011. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ájron ***** válasza:
64%
Lényegében egy szexbarátra mondod hogy a párod. értelme=0
2011. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De akkor minek van együtt valakivel, ha úgyis mindenki mással is lefekszik? Mi ennek az értelme?
2011. okt. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem. Kösz a válaszokat. Még jó hogy megtudtam... Mondhatni, sorsdöntő volt..
2011. okt. 31. 13:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Hm....miért van akkor együtt vele? Divat, vagy ki tudja, a 21. század egyik betegsége. Nem tudom.
2011. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Persze azt is jelenti, hogy az érzelmi kapcsolódáson túl, mindkét félnek lehetnek adott esetben pusztán testiségen alapuló igényei, vágyai. És képesek mindezt úgy kezelni, hogy ne változzon az egymás iránt érzett szerelem, sőt, lehet, hogy még tovább fűszerezi a közös szexuális életüket.
2011. okt. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy írták. Szerintem egy f@szság.
2011. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!