Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek működni fog még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brokenbone kérdése:

Szerintetek működni fog még ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, 17 éves.most vagyunk 10 hónaposak.az utóbbi kicsit több mint egy hetet külön töltöttük, szakítottam vele mert hazudott és átvert.egy hónapja elkezdett neki leveleket írni egy iskolatársam, egy idősebb fiú.ő visszaírt neki, beszélgettek, mint láttam teljesen hétköznapi dolgokról, de úgy éreztem a gyerek többet akart, ezért megmondtam neki, hogy ne írjon neki vissza, aztán mikor még írt valamit, elküldtem a f*szba.kiderült kb. 3 héttel később, hogy ennek ellenére is leveleznek, nem csalt meg, de beszélnek.szakítottam, és a külön töltött idő alatt megbeszéltük, min kéne változtatnunk, hogy működjön.ő azt mondja bizonytalan, az első fél évben totálisan szerelmes volt belém, mikor tudta, hogy én nem szeretem úgy viszont őt. az utóbbi egy-két hónapban, mikor én éreztem, hogy elveszíthetem eléggé beleszerettem, addig is fontos volt és kötődtem hozzá de most szerelmes vagyok belé.tegnap újrakezdtük, és kértem, hogy tartsa be a határokat pl. ezzel az iskolatársammal mert ugye hát csak úgy működhet, ő pedig mondta, hogy megteszi természetesen, csak nem éri ugyan azt a lángolást, mint az első időszakban.azt mondta szeret, és muszáj megpróbálnunk mert másnak még mélyebbről is működött.szerintetek nekünk működni fog?nagyon remélem... elsősorban komoly válaszokat várok de az sem baj ha valaki legalább megnevettet.

2012. okt. 7. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Most ki szakított kivel, meg ki ír kinek levelet? Te lenni kicsit zavaros...
2012. okt. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
: D én a lánnyal, az okj-s fiú írt neki és ők ketten beszéltek ami engem zavart.
2012. okt. 7. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:
És amikor leveleztek, akkor még együtt voltatok? És most együtt vagytok?
2012. okt. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy működni fog-e, azt csak ti tudjátok. Ha megbíztok egymásban, akkor megpróbálhatjátok. És ne csak üljetek otthon, legyenek közös programok, hogy újra legyen miért lelkesedni.


Azt amúgy elárulod, hogy a szalonna és vöröshagyma mit keresnek a keresőszavak közt? :D

2012. okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
amikor egy hónapja kb. elkezdtek beszélni, igen együtt voltunk.most újra együtt vagyunk, beszélnek még online, meg mittomén pingpongoznak az iskolában de azt letojom.
2012. okt. 7. 16:31
 6/7 A kérdező kommentje:
a szalonna meg a vöröshagyma háát, ki akartam tölteni valamivel.: D
2012. okt. 7. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Működhet, de kicsi az esélye. Szerintem a barátnőd miatt nem fog..
2012. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!