Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott a Borderline szindró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interakcio kérdése:

Elhagyott a Borderline szindrómás barátnőm. Szerinted visszajön?

Figyelt kérdés
6 évig tartó, érzelmileg hullámzó kapcsolat után szakított velem a barátnőm. Szerintem Borderline szindrómás, mert a tünetek 90%-a igaz rá.Szerintetek visszajön?Képes egy Borderline személyiség a korábbi kapcsolatának végeleges lezárására? Vagy függő marad? Olyanoktól várok hozzászólásokat, akik már szakítottak Borderline csajjal vagy sráccal és szívesen beszélnének szakításukról és párkapcsolatukról velem, akár privátban is! Köszi szépen.

2012. okt. 8. 01:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szia. Én Borderline-os vagyok. Most vagyok túl egy szakításon. Ha szeretnéd, beszélgetek veled, írj privit. 25L
2012. okt. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem örülj, hogy megszabadultál tőle!
2012. okt. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
61%
Lehet, nem vagyok jós. Am az emberek 90%-ára ráhúzható amiket írnak róluk, főleg egy kis vodka után ;D.
2012. okt. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nem akarok senkit sem megbántani,ha jól tudom a lakosság 2-3%-a szenved ebben a betegségben,igaz javarészt nők.Mennyi az esélye hogy itt épp most kettő is van?

Sajnos sokan ebből is divatot űznek..

2012. okt. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

"Sajnos sokan ebből is divatot űznek..

"


Ez tényleg igaz. Nem értem amúgy, hogy ezek a divatbeteg emberek miért nem mondjuk a leukémiából akarnak divatot csinálni?

2012. okt. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

"A BPD főként a hangulat szélsőséges ingadozásával, önkárosító tünetekkel és kínzó érzelmi állapotokkal járó tünetegyüttes, valamint a személyközi kapcsolatok, és az énkép/én-identitás instabilitásával jellemezhető súlyos személyiségzavar, mely főként a neurózisokra, és a szociális fóbiára leggyakrabban a depresszióra, a mániás depresszióra, időnként pszichózisra, valamint ritkán, kisebb mértékben a pszichopátiára emlékeztető (bár mindezeknél enyhébb formában megjelenő) tünetek szélsőséges módon változékony megjelenéséből áll, mely állapotok normál állapotokkal váltakozhatnak."


6 évet voltál együtt egy ilyen nővel és rajtad kívül sose érzékelte senki, hogy kezeljék? Ne viccelj már!

2012. okt. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! DE! Elolvassátok ti egyáltalán, amiről a kérdés szól? Párkapcsolati kötődés formáját kérdeztem meg egy borderline-osnál, erre kilyukadunk oda, hogy divatbetegség. Ez vicc. Légyszi ezt ne itt folytassátok.
2012. okt. 8. 08:51
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy "csak" bipoláris. Nekem is ilyen volt az exem. Elviselhetetlen volt a hangulatváltozása. Vagyis inkább a szinte állandó depressziója. Más meg szinte csak azt láttam, hogy vidám. Nagyon fárasztó, amikor nem azt a reakciót kapom, ami várható lenne. Bármelyik pillanatban rossz lehet a hangulata. Soha nem állnék össze ilyennel.
2012. okt. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

2012.10.08-án 10:04-kor kommentelőnek:


A hangulatváltozásokon kívül még milyen tüneteket figyeltél meg rajta? Simán ment a szakítás? Nem keresett utána folyamatosan? Nem próbált meg fenntartani Veled állandó kapcsolatot a szakítás után? Egyből lelépett és eltűnt?

2012. okt. 8. 11:25
 10/25 anonim ***** válasza:

"Szerintem Borderline szindrómás, mert a tünetek 90%-a igaz rá"


Még mindig az a kérdés, hogy rajtad kívül senkinek nem tűnt fel? Vizsgálták egyáltalán? Interneten megnézted a tüneteket és diagnosztizáltad Borderline-el vagy mi? 6 év alatt senkinek sem tűnt ez fel, csak neked, ezt kötve hiszem.

2012. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!