Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nekem van igazam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nekem van igazam? (folyt lent)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 10 hónapja vagyunk együtt de azóta nagyon nagyon sokat veszekedtünk rengeteget !! de ilyeneken hogy biztos csajozol biztos megcsalsz más segge melle érdekel ilyeneken. Ma is lementem egyedül és haza mentem és elmondtam neki hol voltam mit csináltam!! és ö azt mondta hogy kamu az egész és nem hisz nekem nekem elegem lett és kidobtam !! szerintetek jogos? úgy gondoljatok bele hogy egy idegroncs lettem szúr a szívem remegek nyom a mellkasom mindennap fáj a bal kezem zsibbad ezek vannak már Nem bírtam tovább szerintetek jogosan cselekedtem?
2012. okt. 8. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted
2012. okt. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Naná. A csaj komplett idióta lehet.
2012. okt. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És most azt mondja hogy más lány nem fog megtenni érted semmit sem lehet nem!! de nekem nem kell veszekedés megbuktam 4 tantárgyból tavaly Minden este sírás
2012. okt. 8. 22:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondom, a csaj nem százas. Simán jó, hogy kukáztad.
2012. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De sajnálom meg minden de hh
2012. okt. 8. 22:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy szakítottál. Ezek után viszont légyszíves próbáld megtanulni az írásjelek fontosságát, illetve helyes használatát.
2012. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D
2012. okt. 8. 22:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Á, jól tetted. Hosszú távon ez őrjítő. Előbb-utóbb a telefonodban is kutakodott volna.
2012. okt. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hali!


Előszöris, ki hány éves?

Másodszoris,... Most mondd! Minek büntetnéd magad mások szamársága miatt? oké, az éremnek két oldala van. De ha a bizalom hiányzik, ott nincs mit tenni, ott a dolognak vége kell, hogy legyen, ebből a szemptból jól cselekedtél, és jogos volt a fellépésed szvsz.


Barátaid nincsenek, akikkel most így tudnál csevegni, beszélgetni vagy valami? (Akiknek most ebben az állapotban te ki tudnád beszélni magad?


Üdv: EE

2012. okt. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!