Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagáltam, vagy igazam van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagáltam, vagy igazam van?

Figyelt kérdés

5 hónapig jártam a tegnapig meglévő pasimmal. Volt köztünk egy kis szünet. És mostanában derült ki, hogy olyanokat írt rólam akkoriban, hogy élősködő, kihasználós, hülye p.csa vagyok, megcsaltam és hogy úgyis szétteszem a lábam már az első nap, amikor szüneteltettük a kapcsolatot, SŐT a barátaimmal is összeveszített, mert olyanokat terjesztett rólam, hogy én szégyelltem magam miatta. Pedig nem igaz egyik állítás se!

Tudni kell, hogy 4-en voltunk jóba. Két haver is volt még a társaságba, meg ugye mi ketten. Mind a két haverról kiderült, hogy szerelmesek voltak belém és hát, amikor mi a pasimmal szétmentünk ezek ketten, de főleg az egyik igencsak bekavart (mint az oviban....). Kiderült, hogy ő volt, aki elhitette a csomó sz.rságot a párommal. Mondjuk volt, amit meg magától hazudozott rólam mindenkinek. Szóval mind a hárman megérték a pénzüket. Mindent nem írok le, úgyis lényegtelen.

Szóval megtudtam ezeket a dolgokat és szakítottam vele. Kinek nem fájna, hogy az állítólagos szerelme, akiért mindent megtenne, ilyeneket ír róla a háta mögött? Könyörgött, hogy bocsássak meg, nem gondolta egy szavát se komolyan. Én meg hülye megbocsátottam neki, de csak mert tény, hogy fájt neki a szünet és akkoriban rengeteg gondja volt. Nem felejtettem el, csak megpróbáltam túllépni. Azt gondoltam, ha már mindenki beszélt a fejével, hogy a 6 éves kapcsolatunkat (nem ennyi ideje voltunk együtt, csak ennyi ideje ismerjük egymást) ne adja fel olyan könnyen egy fél éves "barátságért", akik nyilvánvalóan csak kihasználták a pénze miatt.

Csak hát történt,hogy tegnap felhívott és a háttérben üvöltöztek a haverjai, hogy tedd már le, tedd már le és stb. és a kis aranyos pasikám nem mondott semmit, hogy ugyan már fogjátok be, én se szólok bele, ha a párotokkal beszéltek. Semmi. Letettem a telefont, annyit nem írt volna, hogy bocsánat, nem csinált semmit. Szakítottam vele, mondván, hogy már megint nem állt ki mellettem. És megint csak a barátait védte (őket egy éve ismeri.)

Kérdem én, ugyan lehet, hogy ez most gyerekesnek és hülye szakítási indoknak tűnik, de olyan hatalmas, bazi nagy kérés, hogy álljon már ki értem és magáért!??

Közölte velem, hogy ugyan már én csak ne szidjam a "barátait"..., de ő megteheti, mert kibeszélte már nem egy barátomat, és én még csak föl se háborodhattam rajta, mert az én barátaim megérdemlik. Holott ők érdekes módon vannak olyan érettek, hogy nem ordibálnak bele a telefonba, stb.

Gondolom hosszú lett ez a történet és gyerekesnek tűnhet, bár már nem tinédzserek vagyunk...Csak most nagyon össze vagyok zavarodva és fáj, azért tűnhet nem összeszedettnek a mondani(írni)valóm.

20/L, ő is 20 éves.


2012. okt. 3. 13:18
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Így akartam megfogalmazni: Szóval, úgy gondoltam, ha már mindenki beszélt a fejével, benő a feje lágya, elvégre nem kisfiú már.
2012. okt. 3. 13:20
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit túlreagáltad igen :)
2012. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Ha ilyen miatt szakítana velem bárki, nem is sajnálnám.
2012. okt. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem reagálod túl. Ez egy 20éves testében,14-5 éves gyerek. Hagyd a fenébe,és keress hozzád illően 23-4-5-6 éves pasikat,azok már komolyabbak. Ezzel semmire sem mész,csak az idődet húzza..

20/L

2012. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szóval, akkor megfogalmazom még egyszer: Ha nem állt ki sose mellettem és ez csak hab volt a tortán, akkor is ÉN reagálom túl???? Szóval ne várjam el, hogyha ilyeneket tesznek a hátam mögött a barátai, akkor csak mosolyogjak és mondjam, hogy: Nem baj édes, hogy nem állsz ki mellettem, ez teljesen természetes? Vagy mi?
2012. okt. 3. 13:25
 6/19 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.. szerintem nem reagálta túl.nézzétek már mit ír arról,hogy a "párja" miket írt róla a háta mögött?? normális ez?
2012. okt. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én mindig kiálltam mellette, akkor is, ha tudtam, hogy bajom lehet belőle, de nem érdekelt, mert szeretem.

Ha én reagálom túl egy-két ember szerint, akkor nem tudom...Legközelebb alább adom az igényeim és nem várom el, hogy egy 6 éves ismertség után is még mindig csak álljon, mint f.sz a lakodalomban, ha bántanak, meg rám másznak az állítólagos legjobb barátai! Oké...

Köszönöm 20 éves lány :-D Szerintem is egy idősebb pasi illik hozzám!

2012. okt. 3. 13:28
 8/19 anonim ***** válasza:

Kérdeztél...válaszoltunk ...hát nehogy már fel legyél háborodva. Ha nem állt ki soha melletted/melletetek akkor eleve nem értem minek voltatok együtt ennyit?? Továbbá mivel nem ismerem a helyzetet ezért ezt a telefonos dolgot néztem főként....ami attól függetlenül, h rosszul eshet szerintem nem szakító ok.

22/L

2012. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

szerintem az egész ovis történet,és mindenkinek jobb lesz ezzel a szakítással.keress 1 FÉRFIT,ne kisfiút.

különben meg senki nem szereti,ha a barátait szidják,lehetnek barmok is,de én is kiállok mellettük mindig.

2012. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag úgy tűnik hogy kicsit eszközként kezelt, és hogy jó volt hogy ott voltál neki de nem vette túl komolyan a kapcsolatotokat. Tedd túl magad rajta és tanulj belőle. Komoly embert keress magad mellé hogyha te az vagy. Dont worry be happy. Üdv.
2012. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!