Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én gondolom gáznak? 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom gáznak? 19 éves lány,38 éves 3 gyerekes pasi. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Barátnőm tegnap azzal a hírrel fogadott, hogy megismerkedett egy ilyen pasival, és tudja, hogy akar tőle valamit, meg neki is tetszik, és valószínűleg összejönnek. A lány apja csak röhög rajta, az anyja meg nem is tudja, és a barátnőm se akarja elmondani neki. Szerintem már itt bukott a téma. Meg egyáltalán...én azt gondolom, hogy pasi vágyik egy kis "friss húsra", mellesleg a barátnőmnek még nem volt barátja és szűz...csak én gondolom ezt durvának? Mellesleg az egyik legjobb barátnőjének is 38 éves pasija van, a csaj szintén 19...
2009. aug. 5. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Szíved joga gáznak vagy nem gáznak gondolni.

De neked ehhez semmi közöd.


Ha nem tetszik, te ne lépj így adott helyzetben. Nem értem,miért probléma ez és miért kell kiadni vadidegeneknek..

2009. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Oda ne adja egy kiégett férfinak a szüzességét.. Szerintem is csak friss húsra vágyik. Ha a barátnődnek elég, hogyha csak párszor lefeküdnének egymással, akkor szerintem nincs akadálya.. de egy ilyen férfival egy 19 éves lány nem tudja leélni normálisan az életét.
2009. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem szoktam ilyet mondani, de ez egyszerűen túl nagy korkülönbség. Ráadásul gyerekek is vannak, innentől kezdve már nem vicc az egész! Mit akar egy 38 éves egy 19 évestől?? Tőle várja hogy jó anya legyen? Na persze... :S
2009. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
ÚRISTEN! Nem csak te gondolod gáznak. Valamit csinálj azzal a lánnyal, mert pórul fog járni.
2009. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Az a kapcsolat működik vagy csak a sex része? Szerintem is ez már durva. Igen jól gondolod, hogy friss húsira vágyik. A barátnőd apja nem hiába röhög az egészen,de legalább annyit megtehetne, hogy beszél vele és ha tudja felnyitja a szemét. Az anyukája is tudja már az tuti. Nem értem a csaj szüleit. Nekem nagyon az jön le ebből a viselkedésből, hogy a lányuk sorsa nem érdeklik. Kövesse el a megszokott hibákat aztán majd csak lesz valami. Mi van akkor ha a barátnőd véletlenül teherbe esik attól a fickótól. Nem hinném, hogy majd elveszi feleségül és vele marad. Csak szép álom. Naív a barátnőd.
2009. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
hát ha ilyen hülye akkor meg is érdemli, úgy ott fogja hagyni a pasi, mint a sicc.
2009. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát, örülök, hogy nem csak én vagyok így ezzel!

Kedves első válaszoló: neked is köszönöm a válaszod, de szerintem abban nincs igazad, hogy semmi közöm hozzá, meg abban sem, hogy vadidegen vagyok...születésem óta a barátnőm, egy osztályba jártunk általánosban, mellesleg itt lakik 5 háznyira...szóval szerintem nem vagyok vadidegennek tekinthető, és igenis van közöm hozzá, mert a barátnőm, és valakinek beszélnie kellene vele, ha a szülei már nem teszik. Egyébként még nem járnak, csak barátnőm teljesen úgy mesélte, hogy forr a levegő közöttük és nemsoká megtörténik a dolog. Teljesen le voltam képedve, amikor mesélte. Itt volt a párom akkor mikor ő is itt volt és meséltem neki, hogy megyünk nyaralni majd 1 hétre Horvátországba, és elkezdi barátnőm, hogy dejó nekünk, most irigykedik, én meg hülyeségből mondtam neki, hogy te is menj le a pasiddal, de akkor még nem tudtam, hogy ez van. És akkor láttam rajta, hogy vmit titkol. Kérdeztem hogy van barátod? Elkezdi, hááát lehet, de nem akar semmit mondani róla, mert elég bonyolult helyzet. És akkor amikor a kapunál elköszönt akkor suttogva elmesélte, hogy mi van, csak párom előtt nem akarta. Már ebből is azt gondolom, hogy ha nem meri más előtt felvállalni, nem mer beszélni róla, akkor minek akar a pasitól valamit? Ha mindig titkolózni fog? Meg a pasit se értem...ott van neki 3 gyerek, lehet hogy épp felesége is van, vagy elvált...és akkor pont egy 19 éves lány kell neki? Akinek még barátja se volt? Ugyanmár...tudjuk mire megy ki ez az egész...szóval elég fura, beszélni fogok vele, mert nem szeretném, hogy tönkretegye az életét! :S

2009. aug. 6. 08:33
 8/8 anonim ***** válasza:
hát elég gáz..mondjuk az apját sem igazán értem, az én apám valahogy nem így reagálna a kirohanásomra...
2009. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!