Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt rá példa, hogy nem mentél bele a távkapcsolatba, pedig minden passzolt köztetek?

Figyelt kérdés

Vonzalom, szimpátia, és minden ami szükséges egy párkapcsolathoz, megvolt. De a táv miatt nem mentetek bele.


Mekkora volt a táv? Mit éreztetek utána? Meddig tartott ez az állapot?


2012. okt. 9. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
én ellen pl mondanék, mi belementünk 1 évig éltünk ugy h havi 1x találkoztunk, de kibírtuk, ki kellett bírnunk, mert nagyon szerettük egymást :D igaz minden elválás iszonyatosan fájt, de megoldottuk már több mint 4 éve együtt vagyunk, az első nehézségek csak szorosabbá tették a kapcsoltunk!
2012. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az elején nem szerettem volna bele menni, de mégis úgy éreztem, hogy nekünk egymás mellett a helyünk, annak ellenére, hogy x ideig ez egyáltalán nem megvalósítható.


3.5 évig távkapcsolatban éltünk, 115 kilométer volt köztünk, hetente egy alkalommal szombaton találkoztunk néhány órát.


Soha egy percig sem bántam meg, hogy nem utasítottam vissza a távkapcsolatot. Azóta, mi már együtt élünk, és ha nem mentem volna ebbe bele akkor életem szerelmét veszítettem volna el, teljes az összhang köztünk és szerencsére minden nagyszerűen működik.


Szóval szerintem ha minden megvan köztetek ami szükséges számotokra egy párkapcsolathoz akkor ne adjátok fel ilyen könnyen! :)

2012. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!