Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk ugyanannyit gondolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk ugyanannyit gondolnak a lányra mint a lány a fiúra?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

igen,

ha szerelmes pont olyan sokat ha nem szerelmes pont olyan keveset.

2008. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom hogy egy lány menniyt gondol egy fiura. de hogy én már fél éve ugyanarra lányra gondolok kb. minden 10 percben eszembe jut, este nappal reggel melo közben mindig....éssssssssssssss máááááárrrrrrrrrr neeeeeeemmmmmmmm bííííííííírrrrrrrrrooooommmmmmm tooooooovvvvvvvvááááááábbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb........
2008. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem.

a pasik egyszerre csak egy dologgal tudnak foglalkozni, azaz vagy a lányra gondol, vagy mást csinál.

A lányok tudnak más elfoglaltságuk mellett is a fiura gondolni.

ebből következően biztos, hogy átlagosan kevesebben gondolnak a fiuk a lányra, mint az őrájuk.

persze egyéni sajátosságok vannak.

2008. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én nem (magyon) értek egyett a 3. válaszolóval, mert én pl. tanulás közben (vagy akármikor) is tudok egy lányra gondolni! Főleg most állandóan csak rá tudok gondolni, már lassan belebolondulok annyira beleestem. Szerintem ugyanannyit gondolnak egymásra - bár szerintem ez sok mindentől függ...
2008. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy ülsz a könyvek fölött és ábrándozol, az nem tanulás... még akkor sem, ha néha lapozol.
2008. máj. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát velem is ez van sokszor nem tudok tanulni sem mert máson sem jár az eszem csak rajta...és nagyon kiváncsi vagyok h ö is ennyit gondolhat e rám...
2008. máj. 19. 17:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 4. válaszoló! Az igaz hogy nem tanulás az ha ülök a könyvek felett és csak ábrándozók rajta. De én nem azt mondtam hogy állandóan rá gondolok. Szoktam tanulni is. :)
2008. máj. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2008. máj. 20. 19:49
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom biztos valaszra varsz. nos sok biologiai valasz van a ferfiak agyaval kapcsolatban, es az egyik hozzaszolonak igaza volt! a ferfiak egyszerre egy dologra tudnak koncentralni. Es egy igy van. Nem fog soha egesz nap rad gondolni, max ha nagyon szerelmes a kapcsolat elejen, de ahogy a kapcsolat megy tovabb atvalt egy szeretetre, es neha gondol rad, de nem egesz nap.

A ferfi egy dolgot tud mindig csinalni.Probald ki..tedd oda h beszeljen telefonon,s kozben kerd meg h valaszoljona tekerdeseidre amiket kozbe sorolgatsz neki. egyiket nem fogja tudni csinalni.De ne aggodj, azert mert nem gondol egesz nap rad, az nem jelenti azt h nem szeret. Csak nok s ferfiak masak.

2008. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!