Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt nem fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt nem fél hogy elhagyom?

Figyelt kérdés
Nagyon kérlek benneteket ne oltsatok ,de ki kell magamból írni ,mert akkora feszültség van bennem,hogy az hihetetlen szét akarok robbani:(13 éve vagyok a párommal van 3 kicsi gyönyörű gyerekünk a nagyobb 6 éves de azt se tudja mi az a strand vagy a vidámpark mert van egy kedves apukája aki kinnt dolgozik külföldön és ha haza jön magasról tojik arra hogy szeretnénk mi is elmenni valamerre kikapcsolódni.De ez a kevesebb ,előző házasságából is van neki 2 gyereke akikkel már 8 éve nem tartja kapcsolatot nem a maga szántából a gyerekei döntöttek úgy hogyha nem megy vissza az anyjukhoz akkor már így látni sem akarják!A lényeg az ,hogy mikor jártak hozzánk volt hogy 1 hónapig velünk voltak akkor nekünk még nem volt gyerek az egy hónapból 30 napon keresztül vive voltak ,strand ,vidámpark ,állatkert, cirkusz, balaton ,kirándulás stb....Ha megjött és görcsöltem szenvedtem akkor is mennem kellett merthogy szegény gyerekek nem azért vannak nála hogy unatkozzanak!De ezek a gyerekei nem érdeklik!!!Egész nyáron a 40 fokokba tespedtünk,mert segítségem 0 senkim nincs lehetetlen megoldani,hogy elvigyem Őket egyedül valamerre!:(Most legutóbb,hogy itthon volt kértem menjünk el kirándulni oda még pénz sem kell rögtön jött a kifogás,hogy pihenni jött haza fáradt.Na a lényeg az,hogy vasárnap ment vissza németbe úgy számoltam,hogy este 8 körül kell,hogy kiérjen és hívtam fél 9-kor és tök lazán benyögi ,hogy kint van már csak a lakóhelyre nem ért még ki mert bementek a haverjaival az Oktoberfeastre Münchenbe nem is reagáltam erre akkor a telefonba merthogy megkönnyebültem hogy minden ok nem volt bealeset ilyesmi.De utána írtam neki ennyit,hogy ilyenkor nem vagy fáradt?Erre felhív és elkezdett velemk kiabálni,hogy ilyen stílusban én ne beszéljek vele meg vegyem figyelembe ,hogy nem egyedül van hát mondom basszus ha mennek inni meg kurv@zni akkor oda is mész?De tudod mit nem érdekel sz@rsz te ránk erre azt válaszolta igen nem érdekel a véleményed és szarok rád!Most írtam neki egy levelet,hogy menjen vissza a volt családjához ,mert azokat megértette,hogy gyerekeknek is szükségük van a kikapcsolódásra meg arról nem beszélve hogy még elsem vált.Nem tudom mit kéne csinálni,hogy kicsit elgondolkodjon azon,hogy már nem sok van ahhoz hogy kitegyem a szűrét!
2012. okt. 9. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgyse teszed ki, biztos vagyok benne, hogy tűrni fogsz csak és sopánkodni.
2012. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!