Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajándék ötlet?! Még csak 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándék ötlet?! Még csak 2 hete vagyunk együtt így fogalmam sincs h mit adhatnék neki szülinapjára. Vmi kis jelképesre gondoltam.

Figyelt kérdés

mivel szeret gitározni vmi ezzel kapcsolatos ötlet kellene mert ugye egy sablonos kis plüssmacival mégsem lephetem meg:D

először arra gondoltam h körülnéznék hátha belebotlom vmi gitáros kulcstartóba vagy ilyesmibe.de további ötleteket is várnék.

előre is köszönöm a válaszokat.


2012. okt. 9. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Szo.pd le.
2012. okt. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az majd kicsit később jön csak:D de nem is kell hozzá különleges alkalom,szóval vmi egyébre gondoltam:) nem szexuális jellegűre
2012. okt. 9. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:

kulcstartó? na ne.

ezen jó kis cuccok vannak :)

[link]

2012. okt. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 asdasd1125 ***** válasza:

Szerintem ezeket add vagy válassz közülük:

csoki,kulcstartó,plüssmaci,egy kis kártya amire leírod hogy mennyire szereted és ilyenek (a barátomtól ilyet is kaptam szülinapomra.nem sok pénz,de nagyon imádtam.:) Valami pengetős nyaklánc vagy ilyenek.:)

2012. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem is szereted. Szakíts vele! Az lenne számára a legjobb ajándék. Ha szeretnéd tudnád hogy mivel lepd meg!
2012. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

mint mondtam 2 hete vagyunk együtt,összességében is csak 2,5 hete ismerjük egymást szóval elég elhamarkodott lenne kijelenteni h szeretem,de nagyon jó úton haladunk afelé:)

2012. okt. 9. 19:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy új pengető?
2012. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, csak fordított a szitu. Én vagyok a srác és a lánynak lesz jövő héten a születésnapja, de fogalmam nincs mit vegyek neki, mivel még csak 3 hete járunk, így annyira nem ismerem minek örülhetne. Gondolkodtam csokin, plüss figurán, de azok elég sablonosak. Az egyik barátom szerint vegyek parfümöt, de azzal könnyű mellényúlni, hogy ne tetsszen az illata a lánynak. Ötlet?
2012. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
parfümöt tényleg ne.egyrész könnyen mellé lehet nyúlni másrészt egy minőségi parfüm nem vmi olcsó.sztem te is vmi kis jelképes dologban gondolkozz.mondjuk nem tudom mennyire passzol ide de én pl az egyik bnőmnek a szülinapjára egy szép sálat vettem,nagyon örült neki plussz ehhez jött csoki meg egy kis ez-az.szóval sztem ezzel nem nyúlhatsz mellé:D persze csak egy ötlet volt
2012. okt. 10. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!