Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a hetvegevel?

Figyelt kérdés

Parom a mai napon toltotte be a 33-mat, de sajnos csak hetvegen tudjuk megtartani, mert pentekig dolgozom. Sajnos azonban penteken padlon leszek, mert aznap lesz apa halalanak masodik evforduloja, es ilyenkor mindig eleg elesek az emlekeim az utolso napokrol. Nem szeretnem azonban, hogy ezt eszre vegye rajtam, hiszen a hetvege csak az ove, szeretnem, ha nem lenne semmi zur ebbol. Akkor is egyutt voltunk, amikor meghalt, es hat a tavalyi szulinapozas nem ugy sult el, ahogy szerettem volna, rajta vezettem le a gyaszt es a vele jaro feszultseget:( Tanacsokat szeretnek kerni, mit tehetnek ilyen helyzetben?


24/N


2012. okt. 9. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
hát így is úgy is ki fog rajtad jönni, egyszerúbb ha utalsz rá, bár magától is lehet h tudja minek az évfordulója jön és meg fogja érteni ha nagyon nem leszel a toppon. egy hétévgén nem múlik semmi, tartsátok következő hétvégén, mi akadálya lenne? ugye semmi. mindent meg lehet beszélni egy egészséges párkapcsolatban
2012. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megbeszeltem ma vele mindent, azt mondja, nem zavarja, ha kiengedem magambol a gozt penteken, ott lesz mellettem. De szeretne, ha szombaton ujra onmagam lennek, mert mar nagyon varja a hetveget, es karpotlast ker a tavalyiert:). Nem tudom, jovoheten mar nem ugyanaz. Szombatra nyilvan mar nem lesz semmi bajom, de a penteki napnak le kell futnia magat...
2012. okt. 9. 21:01
 3/4 Évike147 ***** válasza:
Teljesen kikapcsolni nem fogsz tudni, de jó ötlet lenne egy kis kirándulás, semmi extra, csak egy kis séta, sütizés vagy forró csoki, próbálj meg arra gondolni, hogy Édesapád annak örülne ott fent, hogyha látná, hogy boldog vagy. Persze fájó az emlék és a hiánya, de tényleg próbálj meg Rá gondolni és megmutatni neki, hogy szereted, hiányzik, de büszke lehet a lányára, mert egy erős nő :)
2012. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi:) A sutizes mar tervbe van veve, meg a kozos fozes-sutes:) Penteken nagybevasarlas a szombati napra:)
2012. okt. 9. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!