Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gusztustalan dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gusztustalan dolog összejönni egy jó barátnő exével?

Figyelt kérdés
ha alig voltak együtt (pár nap max 1-1,5hét) semmi komoly nem volt köztük de az együttlét is már vagy 1-2éve volt?(a fiú már akkor is bejött nekem amúgy amikor még a barátnőm nem is ismerte bár akkor még én is csak képen láttam előtte)
2012. okt. 9. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Semennyire. Másfél hetet nem neveznék komoly kapcsolatnak, ha meg egy éve volt már el is felejtette.
2012. okt. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha pár hétig voltak együtt, akkor ez nem lenne gerinctelenség, ha összejönnél vele. De a legfontosabb: kérdezd meg a barátnődet, hogy őt zavarná-e. Mert a barátság többet ér ezer pasinál.
2012. okt. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gáz
2012. okt. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá gyomrod. Látom már a leírásban is magyarázkodsz. Csak ez-csak az, alig-semmi... Csodás barátnő lehetsz, ha máshoz is így állsz hozzá. Remélem nem vagy 16-nál több, mert akkor még akkor is borzalmasan éretlen a leírásod. Csak az ilyen "barátnőktől" mentsen meg a sors! :D
2012. okt. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utolsó te nagyon buta vagy. meg tudom fogalmazni úgy is, hogy úgy tűnjön egy 30éves írta ki (szerencsére a fogalmazással sosem volt gondom:)) csak itt nem arra voltam kíváncsi hányasra értékelnéd az írásom:)


mellesleg azért írtam le, hogy mennyi időt voltak együtt mert szerintem nem mindegy, hogy 1 hetet vagy 1 évet (voltak e érzelmek vagy nem, összejöttek kiderült, hogy nem egymáshoz valók és szakítottak rá pár napra vagy együtt voltak 1 évet és hulla szerelmesen mondjuk egy költözés miatt szakítottak.:) megkérdeztem a barátnőmet amúgy és nem zavarná csak kíváncsi voltam mások véleményére is

2012. okt. 10. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!