Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után volt meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után volt meg az első veszekedés?

Figyelt kérdés
5 napja vagyunk mindössze együtt(igaz már régről ismerjük egymást) és tegnap éjjel máris összevesztünk. Kb megbeszéltük, de mivel itt lakik majdnem a szomszédban, megkértem, h menjen haza aludni. Szerettem volna átgondolni h mi volt és ha ő is átgondolja, nem csak mondjuk h jajj semmi semmi és elalszunk összebújva. Előtte szinte 0-24 órában együtt voltunk mindig, valószínűleg ez is benne volt, h kellett nekem egy kis levegő már. Nagyon gonosznak érzem magam, h elküldtem és mert most jól esik kicsit egyedül lenni. Egy csomó dolgommal le vagyok maradva, azokat csinálgatni, stb. Ez gáz ha már 5 nap után vágyom egy kis magányra? valamint h máris sikerült összevesznünk?
2012. okt. 9. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
5 nap után kellett a levegő? nem túl fényes előjel-szerintem.
2012. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 hónapja vagyunk együtt és még nem veszekedtünk...olyan volt hogy valakinek valami szarul esett és ott rögtön megbeszéltük...szóval szerintem sem fényes előjel ez 5 nap után
2012. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Diavolino44 ***** válasza:
Nekuk az elso komoly veszekedesunk 5 ev utan volt, szakitas is lett a vege...
2012. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

5 nap után én még csak ott tartottam, hogy "mikor találkozunk újra?", még csak igazi mély szerelemről se lehetett beszélni, pedig mi is ismertük már előtte egymást vagy másfél éve.

Most már közelítünk a 7 hónaphoz, és komolyabb veszekedés eddig még nem volt. Volt kisebb összezördülés, pl mikor valami olyat mondott, amivel megbántott, de rögtön utána meg is beszéltük. Egyszer volt olyan, hogy én reagáltam máshogy egy helyzetre, és akkor ő bántódott meg, de azon is túl voltunk.

Szóval én sem jósolok túl szép jövőt ennek a kapcsolatnak, ha még egy hét sem telt el, de máris hazaküldted egy veszekedés után...

2012. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!