Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek csak a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek csak a mostani divatbu*ik jönnek be, vagy a normális katonai stílusú ruhákban járó fiúk is? 16/f

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 19:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

jaj istenem

azért mert valaki szereti a divatot és szeret stílusosan kinézni,már egyből divatbu*zi?

Most azt várod hogy mindneki tapsikoljon mert igénytelen ruhákban jársz?

2012. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
#11 azé' fogd vissza magad mert a katonai stílusú ruhák rohadtul nem igénytelen...egyik-másik divatos ruha sokkal gányabbul néz ki mint egy militaris..
2012. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

tényleg bocs

az ilyen tényleg nem


[link]


de az ilyen szakadt embereken nagyon rosszul tudnak állni:S

2012. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha a military fashion a téma, akkor az igényes jó viselet, vannak imondottan ilyenre szakosodott márkák, de az a legátlagosabb katonai terepszínű tarkabarka BDU gatyák nagyon igénytelenek. Egyszínűk szerintem jobban néznek ki.

A rózsaszín homároknak is megvan egyébként a nők körében a keletjük, sok ilyet láttam. Mindnek megvan a rajongó tábora. Ami biztos, igényesség, meg határozottság, ez a kettő kell ahhoz hogy a nőknél beugró legyél, egyébként ha ez nincs meg, fejre is állhatsz, kutyának nem kellessz!

2012. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Maradok a normálisoknál :D 1000x jobbak :D
2012. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Azt mondjátok,hogy ez féltékenység... Ha azt vesszük, talán igen, mert a sok csaj az ilyeneket nézi, de azok a csajok milyenek is? A legtöbb sznob meg plázacica és csak a külsőre megy, erre pont ott vannak a butuska páwák (ez alatt nem az ízlésesen öltözködőket, hanem a 13-16 éves fiúkat értem) Van egy olyan lány réteg, aki a belsőt nézi és habár a külsőt is de azt csak először. Olyan lányt kell találni, aki aranyos, kedves és nem csípi a páwa k.csögöket. Egyébként a katonai öltözködés alatt 3 típust lehet érteni szerintem :

1. : szerintem ilyet senki nem hord de ez is az végülis:

[link]

2. : rockerek szoktak így öltözködni:

[link]

Ezt a gatyát veszik fel és hozzá egy bőrdzsekit meg egy AC/DC-s vagy akármilyen rockos pólót

3. : az a réteg, aki nem akar se páwa lenni,se átlagos, mert ez tetszik neki, vagy azt túl "szürkének" találja:

Nem találtam képet,de hasonló mint az előző. Vagy egy farmer, de inkább valami vagy egyszínű (sivatagi) katonai gatya, vagy az előző. Felülre, meg egy sima póló amin talán van valami katonai szöveg stb... hasonló mint a skinhead meg mint a rocker de nem ugyan az...

2013. ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: A military fashion mióta a fiúk divatja ?
2013. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Nem kell leb*zizni azt ,akinek van egyénisége! van akinek az jön be,van akinek nem,ennyi
2014. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
cukker haj, kek szem, barna haj, nem csont sovany, kockas ing v laza polo, farmer menő övve, tornacsuka naggyaból ennyi
2014. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!