Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog egy házasságban?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm a minap elmesélt valamit.

4 éve házasok és ők külön választják az érzelmeket és a szexet.

Van 2 gyerekük is.

A férfi is megengedi a nőnek hogy más pasival legyen és a nő is megengedi a férfinek hogy más nővel legyen.

Csinálták már párban is másokkal.

És a nő is volt már másik pasival és addig a férfi fent volt az emeleten a gyerekekkel.

Amikor meghallottam padlót fogtam mert állítólag ők szeretik egymást.

Én mondtam neki hogy ne haragudj de ha én szeretem a férjemet és a férjem is szeret engem ilyet soha nem engednék meg és fordítva sem.

Sőt a nő még keres a férjének nőt akivel lefeküdhetne...

Teljesen el vagyok képedve mert nem gondoltam volna róluk.

Szép házuk van kocsi meg pénz minden ami csak kell.

És heti kétszer van szex maximum.


2012. okt. 10. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

Ők így szeretik egymást.

A szeretetet nem lehet behatárolni, hogy így meg így nem lehet. Ha ők ezt megbeszélték, és működik, akkor számomra nem ér kevesebbet az ő kapcsolatuk, mint az enyém.

2012. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%

Semmi közöd más házasságához.



Amúgy nem hallottam ilyenről, de tetszik, nyitott, haladó gondolkodásúak.

2012. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Fujj ez nem normális. Akkor minek vannak együtt ?
2012. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Vannak emberek, akik máshogy gondolkoznak. Van szerelem (vagy vmi gyengéd érzés), de közben meg nem kifejezetten monogám típusok.

A magam részéről én sem értem, de elfogadom, hogy vannak ilyenek.

2012. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Ezt hívják swinger-nek. Van, akinél belefér, mindenkinek más az értékrendje.
2012. okt. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

Az atlagembertöl tavol all ez a dolog, de kerdes: mi a normalis, mi-ki hatarozza meg azt, hogy az normalis?


Amugy nem is rossz: legalabb igy megoldjak a gyerekeket is! :D (Es hany olyan par van, ahol nincs a szülökön kivül mas, aki vigyazzon rajuk, es egyeb dolgok miatt - keves alvasigenyüek raadasul es/vagy gyakran felebrednek...stb - lanyhul a par szexualis elete.)

2012. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

A birtoklási vágy nem mindenki kapcsolatának a része, sokan ezen már túlléptek. Ellenben dőreség lenne azt hinni, hogy minden egyes szexuális partnerhez kizárólag a testiség szempontjából fognak hozzáállni a felek, és nem alakul ki semmiféle érzelmi kötődés, pláne "tartósabb" szexpartnerek esetében, akikkel gyakrabban járnak össze.

Márpedig egy kapcsolat megszakadásához csak annyi kell, hogy a mérleg serpenyőjébe egyel több ok kerüljön.

Az érzelmeknek nem lehet parancsolni, márpedig a szexuális együttlét nagyon intenzív érzelmekkel is együtt jár, hiába tagadják ezt nagyon sokan. Ha pedig egyszer fellobbant a láng, akkor azt nagyon nehéz eloltani.

2012. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

Ha ez tényleg mind a kettejüknek jó, akkor másnak sem lehet kifogása.


Az mondjuk elég érdekes, hogy a gyerekek fent apukával míg anyu lent a pasijával... Igazán megoldhatnák házon kívül.


A másik: amikor tervezték a gyerekeket mi volt? Hiszen egyik védekezési mód sem 100%, honnan tudják kitől van a gyerek?

2012. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem normális, de magánügyük. Ha mindkettőnek jó így, akkor egészségükre. Kérdés, hogy az alkalmi partnerek mennyire tudnak erről? mert ha őket átvágják, hitegetik egy szerelem lehetőségével, akkor már gáz.

Továbbá bízom benne, hogy a gyerekeik nem tudnak és nem is fognak erről tudni. Ugyanis ha úgy nevelődnek, hgoy ez természetes, akkor egyre több "ilyen furcsa" szokású ember lesz a társadalomban, ami nem vezet jóra...

2012. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Persze hogy az ő dolguk csak nekem elfogadhatatlan.

Mivel áradozik hogy ő mennyire szereti a férjét és ez szerintem képmutatás.

Ja és a gyerekeket is sajnálom mert most még kicsik de idővel felnőnek és ez szerintem nem egészséges a gyereknevelés szempontjából.

2012. okt. 10. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!