Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti miket csináltok a párotokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miket csináltok a párotokkal? Nem szexuálisan gondolom. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye kérdés, de évek óta nem volt kapcsolatom, és az utolsóval együtt éltünk és kb nem csináltunk semmit...

Fogalmam sincs már, mit csinálnak az emberek együtt. Az biztos, hogy a rossz tapasztalataim miatt az elején nem fogom összeereszteni a srácot a barátaimmal, vagy a családommal.

Szóval mit csináltok a párotokkal, amikor találkoztok?

24N


2012. okt. 11. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi pl a kapcsolatunk elején mindig motoroztunk,elmentünk sok helyre,és igy ismertük meg egymást jobban! Azóta már élettársam,de a motorozás az maradt ugyan ugy! :)
2012. okt. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menjetek el valahova enni,sétálni,kirándulni,vagy csak ugy beültük valahová és megisztok valamit és beszélgettek.
2012. okt. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Oké, azt hiszem félreértettek. Jelenleg randizunk, és ezeket csináljuk, beülünk valahova enni/inni/kávézni, beszélgetünk, sétálunk, hogy jobban megismerjük egymást.

De mit csináltok, amikor már együtt vagytok 1-2-6-12 hónapja? Azért éveken keresztül a minden második este máshol eszünk/iszunk dolgot én nem fogom bírni pénzzel, plusz jön a hideg, szóval benti programok kellenek, a séta lassan kiesik.

2012. okt. 11. 10:18
 4/9 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Hetkoznapokba mi sem csinaltunk semmit az exemmel, mindketten dolgoztunk, se idonk se energiank nem volt arra, hogy filmnezes helyett barmi mast csinaljunk, nah jo neha volt szex is.

hetvegente kirandulasok, kozos fozes, kozos sport, elmenni baratokkal valahova, pl biliardozni. hosszabb elojatek es szex, a tesomek kutyamaniasok, igy a kis dogok lefoglaljak oket rendesen. Hirtelen ezek jutottak eszembe.

De egy ido utan akkoris kicsit megszokott lesz az egesz, de nem lehet ra azt mondani h semmi.

2012. okt. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Olyan sok mindent mi se, ő sokat dolgozik, én meg egyetemre járok, a szabadidőnk gyakran nem is egyezik.


Amúgy mindketten nagy bunyósok vagyunk, mindketten imádjuk a küzdősportokat, szóval együtt edzünk, bunyózunk, gyakorolgatunk, sütünk-főzünk valamit, filmezünk otthon vagy egy mozi, elmegyünk sétálni a környékre, barátokkal találkozunk, együtt kockulunk a gépen, ilyenek... Így is gyakran csak azt tudja nézni, hogy én ülök a tankönyveim fölött, vagy én örülök, ha még nem aludtam el, mikor hazaér munkából, akkor csak összebújunk, és alvás.

2012. okt. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi 2 éve vagyunk együtt, igaz még nem élünk együtt. Mit csinálunk amikor talizunk? Vagy elmegyünk valamerre sétálni, cukrászdába, időnként moziba, valamilyen fürdőbe, esetleg szaunázni. Bulizni is eljárunk, vagy csak beülünk valahova egy sörre, filmezünk, szeretkezünk, együtt sütünk főzünk, Tv-zünk, beszélgetünk. Nézegetjük milyen programok vannak a városban, koncertre megyünk vagy táncházba.


Szóval elég sok mindent csinálunk, mindig kitalálunk valami programot, így nem nagyon unatkozunk. Persze ehhez egy olyan pasi sem árt, aki szeret kimozdulni.

2012. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Filmet nézünk,sétálunk,rengeteget beszélgetünk,szeretkezünk,kockulunk :D,sütünk,mozi,kártyaparty de ez már családi dolog :)


Annyi mindent lehet ketten csinálni nem kell feszengeni rajta :)


Ha nem mered a családoddal "összeereszteni" mi lenne ha az övével próbálkoznátok? :)


Ne stresszeld túl az a lényeg :)

2012. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, sok jó ötletet adtatok.

A családommal-barátaimmal való összeeresztés természetesen idővel meglesz, csak az első pár hónapban szeretném elkerülni (aztán lehet h majd másképp gondolom :)).

2012. okt. 11. 12:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi még nem untunk rá egymásra. :) Nekem kutyáim vannak, a páromnak macskái, ha egymásnál vagyunk, akkor ők a kedvencek, ha más programunk nincs, akkor őket "szekáljuk", vagy megyünk sétálni, játszani.

Társasozni és kártyázni is nagyon szeretünk, hogy ne mindig tv előtt döglés legyen a program, sokszor römizünk vagy pókerezünk. Ha betudunk vonni mást is a játékba, akkor monopoly, vagy gazdálkodj okosan. :)

Télen sem mondunk le a kinti programokról, tavaly a legnagyobb hóviharban kattant be, hogy menjünk már sétálni egyet. Én utálom a telet, de beöltözve mint egy michelin baba nagyon élveztem és a kutyáink is, pedig volt utána szárítkozás rendesen. :) Szánkózni is voltunk, pedig huszonévesek vagyunk mindketten és olykor hógolyózni is kimentünk. A közös hólapátolás élménye is csodás, amikor VÉLETLEN a másik nyakában köt ki egy lapát hó. :D Korizni is voltunk párszor, de a gyógyfürdőket is imádom télen, ahol van forró víz és csomó szauna, jacuzzi, ahh...


Amikor jobb idő van, akkor séták, de ha egymásnál alszunk akkor is kimegyünk néha egy üdítőre vagy vacsira valahova. Sokszor frizbizünk az udvarban, vagy tollasozunk, esetleg kártyázunk a fűben fetrengve, nyáron strandolunk, stb. Mindig feltaláljuk magunkat.

Sokat sütünk vagy főzünk is együtt, kedvenc közös műsoraink is vannak, ami a program része (addigra haza kell érni a sétából). :)


Majd ti is belejöttök, a lényeg, hogy ne hagyd hogy folyton a tv előtt fetrengve teljenek el az estéitek, mert abba tényleg hamar bele lehet fásulni!

2012. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!