Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találtatok egymásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találtatok egymásra párotokkal? Romantikus és különleges történeteket várok!

Figyelt kérdés
:)
2012. okt. 5. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Na ne mond...és mért érdekel az téged?
2012. okt. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem kötelező írni nem tudom feltűnt-e :))
2012. okt. 5. 11:37
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Várja a szőke herceget:)
2012. okt. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szőke herceg? Kösz már felnőtt családos anyuka vagyok :DDD
2012. okt. 5. 11:39
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
Akkor meg minek érdekel mások története? Aki ilyet kérdez, az általában szerelemre vágyik.
2012. okt. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy tényleg...akinek nem tetszik a kérdés ne válaszoljon!

Bár már nincs párom és nem is volt olyan különleges az összejövetelünk, de leírom:

Suliból ismerem, mindig is tetszettem neki, de nem jártunk.

Aztán egy baráti társaságba jártunk és egyik buli alkalmával megcsókolt. Aznap vele álmodtam, hogy összejövünk. Másnap ráébredtem, hogy szerelmes vagyok belé. Félénken bevallottam neki, ő is szerelmes volt belém, így még aznap összejöttünk. :-)

2012. okt. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudom béna kis történet, de nekem akkor sokat számított!
2012. okt. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Felfelé sétáltam a kondiba amikor nekem rohant.épp wcre sietett :)

utána beszélgetni kezdtünk.randik és így tovább

2012. okt. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt! Belém kötött, írtam neki privátot, és túl jóra sikeredett! :))) Azóta már együtt lakunk!
2012. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7 éve történt! Egyik rock kocsma előtt bandáztunk sokan és egyszer le jött oda a barátnőjével aki szintén rocker volt akkor őt ismertem na és akkor egyre többször lejárt bandázni. De nem foglalkoztam vele nem is igen beszéltünk 1-1 szót max. Én abban az időben minden hétvégén be voltam rúgva meg koncikra jártunk és volt amikor du össze futottunk én meg haver 5litere kannással rohangáltunk a kezünkbe a városba néha beszéltünk a csajokkal mi már részegek voltunk. Amikor meglátott a barátnőjével mindig röhögtek rajtam volt amikor ők a buszon voltak és láttak, hogy megyek ide oda nevettek de nem tudtam miért! 1x ígértem neki Ossianos meg Tankcsapdás posztert és oda adtam neki. Közbe meg tetszettem neki de én nem vettem észre. Egy másik haver az oda volt érte mindig a nyakán volt meg ölelte meg segített neki angolból. Mindig mondtam neki na mi van ti jártok? Ők meg mondták, hogy nem! Na és 1x szombaton fent voltam havernál és felhívott egy olyan haverom aki még sose keresett telon csak meg volt a számom neki meg is voltam lepve és mondja nekem menjek le a klub elé! Nem akartam lemenni de a végén ki nyögte, hogy XY akar velem járni na akkor ledöbbentem jó végülis lementem az XY be volt kicsit rúgva. Na ez úgy volt, hogy össze akarták hozni a havert meg az én exemet most már az! Ő meg mondta, hogy nem szeretne vele járni mert neki más tetszik na és végén ki húzták belőle. Amikor lementem akkor oda mentem a haverhoz és mondtam neki, hogy tudok mindent de én nem fogok vele össze jönni mert nem az esetem! Na hát beszélgettem az XP-al egészen reggelig de hozzám bújt mert fázott utána 2 napig nem találkoztunk semmi sem volt és küldött sms-t, hogy nem-e ütközünk bele mentem de nem volt semmi csak beszélgettünk közbe meg kedveltem másnapra is megdumáltuk akkor is csak dumáltunk de este mondtam neki, hogy meggondoltam magam és össze jönnék vele! Így is volt ő volt nekem az első meg fordítva is 6,5 évet együtt voltunk ebből 1,5 évet együtt laktunk. Március óta nincs! :(((
2012. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!