Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után hogy lehet bízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után hogy lehet bízni a férfiakban?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. Eddig 4 hosszabb kapcsolatom volt.

Az elsőnek csak arra kellettem, hogy féltékennyé tegye az exét, amint ez sikerült neki, farokfelvágva rohant vissza hozzá.

A másodikról kiderült, hogy nős.

A harmadik minden percemet be akarta osztani, mikor hova mehetek, kivel beszélhetek, mit vehetek fel. Aztán amikor menet mondtam, meg akart verni. Azt nem tudta, hogy 10 évig karatéztam. :-)

A negyedik lecserélt egy szilikon lökhárítós guminőre.


Az az egy ami vigasztal, hogy talán ezek után már csak jobb jöhet. Csak sajnos az lett a következmény, hogy ha valaki közeledik hozzám, azonnal a csapdát keresem. És már azt sem hiszem el, amit mondanak. Mivel lehetne lebontani a falat magam körül?



2012. okt. 11. 11:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Engem is vertek már át, sajnos. Én leckének fogtam fel, amiből lehet tanulni, és lehet fejleszteni vele az emberismeretem.

Nem örülök neki, hogy ezek megtörténtek, de ha már így esett, igyekszem maximálisan tanulni az esetből, és elkerülni az ehhez hasonló vadbarmokat.


Próbálj meg így gondolkozni. Fogd fel úgy, hogy oké rendben, megtörtént. Nem tudod visszacsinálni, de tanulni tudsz belőle, hát használd fel ezt a tudást a saját javadra.

2012. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én lennék az ötödik fajta, aki mindenáron keres valami negatívumot a partnerében és max 2 év után kidobja keresve az igazit, akkor is, ha nincs neki senki más. Nincs garancia semmire, nem tudod valakitől elvárni, hogy tökéletes minőségben mindig veled legyen. Viszont meg kell adni mindenkinek az esélyt, mert az általad felsoroltak (+én) csak kategóriák vagyunk, de az új jelentkező egy tiszta lappal induló EGYÉN, akire nem lehet a múltbeli sérelmeket ráhúzni. Egyvalamire biztos van viszont garancia: ha magadba zárkózol és a fentiek miatt mindenkit kizársz, sokáig kell még párt keresned. Légy boldog önmagad, csináld amit szeretsz és járd az utad. Aztán ha valaki el akar kísérni, engedd be és örülj neki, de felejtsd el az elmúlt negatív tapasztalatokat, mert azok őrá már nem vonatkoznak.
2012. okt. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

3 lehetőség van:


1. borzalmasan szerencsétlen vagy, és mindig a "rossz" pasikba nyúltál bele, és anno naiv voltál.


2.unalmas lány vagy. Na ne érts félre, nem úgy unalmas, hanem hogy 7 köznapi..., szürke, átlagos, átlag testtel, arccal, átlag munkával, vágyakkal.


3. nincs meg benned az a bizonyos plussz. sok férfi azt a kis plusszt keresi a nőben, azt a kis huncut mosolyt, a kis esetlenséget, vidámságot...azt a nagyonpicikis valamit, ami vidámmá teszi a 7 köznapokat..:D



Gondolj bele: most falakat emeltél magad köré, bezárkóztál, bús vagy...

ki közeledne, egy magába zárkózott, ködös, lelkileg megroggyant emberhez


Tudom, ohgy nehéz, de ki kellene virulnod. Anélkül nem fog menni, és bízni aeg csak akkro egy pasiban, ha tényleg megismered, és nem hatalmas érzelmi nyomást rázúdítani már az első pár 7 ben.

2012. okt. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Arra már gondoltál, hogy ez egyáltalán nem véletlen hogy ilyenekkel alakítottál ki kapcsolatot? Egyrészt hiányzik az emberismereted, tehát ezzel együtt az önismereted, hogy a jelekből felismerd a férfi valódi arcát, másrészt olyan típusokhoz vonzódsz akik átb..... 24F
2012. okt. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak.


Ha a második eset áll fenn, és tényleges átlagos vagyok. Akkor ezen nem igen tudok változtatni.


Ha pedig a harmadik, hogy nincs meg bennem az a plussz azon sem tudok változtatni.


Olyan vagyok, amilyen. Ha ezek hiányoznak belőlem, akkor mit csináljak? Nem tudok kifordulni önmagamból. Akkor jobb, ha hagyom a fenébe az egészet, és inkább maradok egyedül?

2012. okt. 11. 12:12
 6/15 A kérdező kommentje:
4. Igen gondoltam rá. Tényleg nem jó az emberismeretem, de hogy lehet ezt fejleszteni? Hiszen minden ember más, hogy lehet őket kiismerni még azelőtt, hogy átvágnának?
2012. okt. 11. 12:14
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad úgy ahogy vagy még az a bizonyos plusz is előjön. Ami az emberismeretet illeti minden reakció elárul valamit és elég hamar összeáll a kép. Sőt még a meg nem tett reakció is elárul valamit. Ha pl . másnap szerelmet vall vagy egyáltalán nem beszél, kérdez bizonyos dolgokról...hú erről könyveket lehetne írni szerintem:) Sokáig én is olyan naiv voltam, de már 2 éve nem szerencsére és azóta egész jól mennek a dolgaim, szóval érdemes magadat fejleszteni. 24F
2012. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Valamiért nagyon rosszul választasz. Erről egy történet jutott eszembe egyik nő ismerősömről. Valami személyiség tesztet csináltak vele, emberek fotóit mutatták neki és megkellet mondania melyek a szimpatikusak. Nos ő ügyesen rabokat, többszörösen elváltakat, és az asszonyt verőket választotta ki:) Szóval valami gond van az ízléseddel.
2012. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nos...mást nem tudok mondani saját példámon mint hogy próbálkozni kell...tovább...és ha végre összejön 1 normálissal benne bízni fogsz 1 idő után, és az nem is baj ha nem bízol mindenkibe azonnal...azzal csak megszívod...én pl jófiú vagyok, soha nem csalnám meg, bántanám, hagynám ott akit szeretek, akit meg nem annak ezt elmondom és szakítunk mielőtt lefeküdnénk, és kihasználnám :/ de engem meg pont csak ego építésre, vigasztalódásra használnak...csak csak szimplán kihasználnának, de ezt észreveszem és nem hagyom...tapasztalat: végig kell vágnod magad a sok szemét között, és tuti lesz valaki akivel boldog leszel :) 20f
2012. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Háh... Tessék tovább nézelődni/keresgélni kisasszony, más megoldás nem nagyon van.


Próbáld átértékelni az eddigi dolgokat, mert ezek nem kudarcok, hanem tapasztalatok. Ha a köv. delikvens elkezd valamelyik korábbi, nem jól sikerült kapcsolatra hasonló viselkedési formát mutatni, akkor tudod mit kell (illetve célszerű) reagálni. Aztán ha nem sikerül változtatni, akkor elbúcsúztok egymástól. :) Persze tőled függ mennyi időt szánsz "idomításra" (mármint hogy megbeszélni, egyeztetni az álláspontokat/elvárásokat/koncepciókat), de megeshet hogy nem lehet közelíteni az elképzeléseket.


Kb. ennyi, nekem a történet másik oldaláról nézve ennyi tanulságot sikerült leszűrnöm az elmúlt 10 évben. :)


26F

2012. okt. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!