Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira nagyon ciki és égő volt!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nagyon ciki és égő volt!?

Figyelt kérdés
Barátomnál éreztem, hogy el kell végeznem a nagy dolgom, elmentem wcre és nagyon büdös lett, nem találtam légfrissítőt se, semmit. Utána rá 5percre a barátomnak is kellett mennie wcre, szóval tuti érezte azt a bűzt:( annyira kellemetlenül érzetem magam. Ti mit gondolnátok a barátom helyében? Nem undorodnátok meg tőlem?

2012. okt. 11. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi, pár kérdéssel lejjebb egy csaj telibefosta a szexpartnerét. Ahhoz képest a tiéd semmi ;)
2012. okt. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

ebbe semmi égő nincs....ő is sz@rik büdöset...;)

én még jó illatú kaksit nem éreztem még....;)

szóval no para :)


N22

2012. okt. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

XD Hallod, velem olyan volt, hogy nagyvécéztem, majd barátom anyja elment a WC előtt, gondolom megérezte, és felháborodottan felkiáltott, hogy "Mi ez a bűz b.sszameg?" és elővette barátom húgát, hogy valamit nem dobott ki a szobájából, mert nem takarít rendesen és berohadt, kislány ott mentegetőzött, hogy ő nem csinált semmit, és ott veszekedtek. XD


Tudom köcsög vagyok, de én barátom szobájában ültem és kvára röhögtem ezen. XD

2012. okt. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2012. okt. 11. 14:06
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Az embereknek vannak szükségleteik,bár a légfrissítő sosem árt!Ez van,legközelebb ha együtt mentek vásárolni,akkor vezesd a lfrissítők felé és ajánlj neki egyet!
2012. okt. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Hát nemtudom, én nem szoktam rózsaillatút sz*rni, szerintem más se, a sz*r az büdös, ennyi. :D
2012. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
18%
Menj be utána, szippants egy mélyet a levegőbe és elégedetten fordulj ki a retyóból...
2012. okt. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen az ő hibája. :-) Miért nem tart légfrissítőt?

Na jó, viccet féltetéve: Ez egy normális emberi golog. Az h cikinek érezed normális, mert hát mégsem rózsa illata van. Viszont aki ilyesmi miatt undorodik meg a másiktól azt ott kell hagyni, mert agyban még gyerekes felfogású.

Gondolj bele, fordított helyzetben te h reagállnál? Ha normális a pasi, akkor kb tudod.

A szexnél vannak intimebb dolgok is. Ezt egyszer az egyik tanárom mondta. Pl.: evés, szennyes ruha(leginkább fehérnemű), székelés és vizelés.


Eggyik haverom egyszer felszedett egy csajt. Felmentek a lányhoz, már nem volt rajtuk ruha amikor a csaj kiszalaladt valamiért a fürdőbe. Haveromnak kutyult a gyomra. Úgy gondolta h egy jó pukitól minden rendben lesz. Kicsi volt a szoba, ő meg a falhoz közel állt háttal. Hát nem puki lett belőle. F@sza barna mintát hagyott a falon. Felkapta a ruháit és elszaladt.

Többet sosem találkozott a csajjal. :-)


Szóval vannak durvább dolgpk is. :-)

Ha te el akarod kerülni leggközelebb az ilysmit, hordj a táskádban parfümöt.

2012. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

hm, örök kérdés... képzelem mekkora trauma lehetett a srácnak. utoljára akkor élhetett át ilyet, amikor megtudta, h a Mikulás nem is létezik. most meg szerencsétlen csávó számára kiderült, h a lányok nem eperillatút sz.rnak. sőt, talán úgy hitte h egyáltalán nem sz.rnak! nem is finganak, és nem is böfögnek.


amúgy, sztem arra gondolt, h hű de büdös van :D tény h nem szeret az ember büdiben lenni, de nyilván ha 2vel több az IQja felfogja h itt természetes emésztési folyamatok végtermékének szagos gázát lélegezte be. sztem már rég elfelejtette az egészet. legközelebb ha más nincs, dezodorral fújkáld.

én amúgy a mai napig cinkesnek tartom ha barátnőmnél elmegyek sz.rni, ha ott a családja. dehát ha kell, akkor kell. utána drukkolok h senki meg ne érezze (a wc a konyha mellett van). de még soha nem gondoltam h bárki kiábrándulna belőlem emiatt (mondjuk én fiú vagyok, nekem szinte kötelességem, h büdöseket fignjak és böfögjek)

2012. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindig tarts magadnál egy parfümöt, és ha végeztél, fújj be. Egyértelmű lesz, mit csináltál bent, de legalább a szagokat nem fogja érezni, és nem lesz ciki.
2012. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!