Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez igaz? (a kérdés túl rövid,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz? (a kérdés túl rövid, a magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

"Csípőre tett kéz: ezzel kihangsúlyozza az erejét, és magabiztosságot sugall. A csípőre tett kéz emellett azt is jelenti, hogy „rámutat” arra a hölgyre, (történetesen ránk) akit szexuálisan vonzónak tart. Ha a diszkóban párunk csörgés helyett végig csípőre tett kézzel mérlegel minket, ujjait lefelé, a legnemesebb testrésze felé tartva, biztosak lehetünk benne, hogy a buli után fergeteges lepedőgyűrésben lesz részünk. "


Ezt egy oldalon olvastam,hogyha egy pasi csípőre tett kézzel áll szemben egy lánnyal. Akkor vehetem jelnek? (:



#csípő #csípőre tett kéz
2012. okt. 2. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tom, de inkább csajokat szoktam csípőre tett kézzel látni. Pasit szinte soha. Nőknél is ezt jelentheti?
2012. okt. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mérget nem vennék rá. A testbeszéd azért egy kicsit mélyebb, nem vennék be minden ilyet.:)
2012. okt. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1) Fiúk, férfiak igen ritkán teszik csípőre a kezüket.

2) Tény, hogy vonzza a tekintetet, DE...

3) Nem mindegy, hogy hogyan áll, kihúzza-e magát vagy sem.

4) Eddigi tapasztalataim, megfigyeléseim alapján a csípőre tett kéz férfiaknál inkább hiúság, kihívás, amikor határozottak és érdeklődőek, de feljebb érzik magukat a rangsorban.

5) Pl. apám biztos nem azért ácsorog otthon nagy ritkán csípőre tett kézzel, a családon belül, mert hú, ő most <kanos>, hanem

6) Végzett a munkával, pl. felásta az egész kertet, fáradt, de mutatja, hogy ő büszke, legyünk rá mi is büszkék, ismerjük el...

2012. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább nézz a szemébe és kérdezd meg tőle, hogy mit akar. Egyszerű és nagyszerű. Ezeket a buta, felszínes magazinokat meg oldalakat kerüld el messziről. Mert általában ezeket nők írják, akik ugyanúgy semmit nem tudnak a férfiakról.


22/N

2012. okt. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja,én ismerek egy fiút,aki sokszor teszi csípőre a kezét,főképp ha fényképezik,hogy miért,mert egy önimádó egoista alak. Van egy pár lány akikről tudom,h tetszenek neki,velük ha így hirtelen szembefordul gyakran teszi csípőre a kezét.;)
2012. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az önimádó-egoista alakok gyakran fotózkodnak csípőre tett kézzel. Ezt mindenki tudja. :O
2012. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:))) nekem öregasszony jut róla eszembe :P
2012. okt. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magabiztosság, illetve annak látszani akarás jele (év vagyok a kan a gáton tartás) Szexuális felhívó jellege IS van, de nem csak az. De ugyanúgy igaz rá, mint minden pszichológiai dologra: nem egyes részletek jelentenek valamit, hanem az egész. Láb, felsőtest, ujjak állása, stb...
2012. okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!