Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy a korkülönbség? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a korkülönbség? Milyen hátrány lehet egy ilyen kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Én 14 éves vagyok és lány, a fiú 20 éves. Mit gondoltok a legrosszabnak egy ilyen kapcsolatnál?
2012. okt. 11. 21:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nincs az első válaszoló csak hülyül:D


Én 16 éves létemre sem nagyon kezdeményeznék 14 éves lánynál nemhogy 20 évesen, dehát ő tudja.

2012. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem ő kezdeményezne hanem én.
2012. okt. 11. 21:49
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

hogy a rákba ne lenne... 16éves létedre a jogot elég felszinbesen tudod.


14-16 éves kor között csak 14-16évesel létesithetsz kapcsolatot. 16éves kor fölött 16-18év kor között 18év fölött szülöi engedélyel.. 18év fölött persze egyértelmü hogy nincs törvény..


szoval hajrá.. jol megmaszirozzák a sitten majd a pasid valagát.. imádják a kis pedókat

2012. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom hogy nem így van, mielőtt idejössz okoskodni utánanézhetnél. Tessék: [link]
2012. okt. 11. 21:53
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

okoska. értelmezési problémáid vannak.. fusd át mégegyszer..


(ja a topic törölve lesz 1 perc mulva mert az neked nem megy. ugyanis ebbe a topicba nem is irhattál volna..


ez szar ügy

2012. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ő már szexuális kapcsolatot akar, te viszont NEM vagy elég érett hozzá és nagyon fiatal is vagy, ezért is probléma ez. Na, meg gondolom a szüleid se örülnének a dolognak.
2012. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hallod, te tényleg ilyen hülye vagy? :O

Ez nem a szexualitás topik, tehát írhatok ide. Látod fent a piros üzenetet? NEM nalátod.

Nézd már meg azt a táblázatot légyszíves. Idősebb fél: 18 fölött, fiatalabb fél 14 fölött: NEM BÜNTETENDŐ!

2012. okt. 11. 21:57
 8/19 A kérdező kommentje:

Szüleimet nem hiszem hogy zavarná, amúgy is eléggé engedékenyek, ráadásul köztük is elég nagy korkülönbség van.

A szexről sem hiszem hogy le kellene mondanunk, nyilván nem fekszem le vele az első nap, de nem akarok vele éveket várni, ha neki szüksége van rá.

2012. okt. 11. 22:03
 9/19 anonim ***** válasza:

Ti nagyon hülyék vagytok xD


Nyugodj meg kérdező a hülye emberek meg vannak nyugodva, hogy amit ők állítanak az teljesen helyén való.


AZOKNAK AKIK HÜLYESÉGET ÁLLÍTANAK ÜZENNÉM: 14 ÉV FELETT A SZEX ÉS EGYÉB MÁS DOLGOK SEM BÜNTETENDŐEK NYOMIKÁIM!

2012. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
10: Látom már a nevedet is kikapcsoltad, mert rájöttél hogy hülyeséget beszélsz? Ez mióta a szexualitás kategória?
2012. okt. 11. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!