Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezek túl nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek túl nagy igények egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Őszinteség, tisztelet, szeretet-szerelem, bizalom, gyengédség. Mert egy valaki ezekre azt mondta nekem, hogy telhetetlen vagyok.

2012. okt. 11. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor az szopjon le 1 lovat !
2012. okt. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem, ezek alap dolgok.:)
2012. okt. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki igazán szeret, annak ez alapfelszereltség feléd. :)
2012. okt. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem jó ha őszinte az ember!


Lány vagy szerintem, szóval ha azt mondom hogy szépek a melleid, akkor bunkónak nézel, pedig valójában őszinte voltam...

2012. okt. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az alap igények szerintem is. Ha valamelyik ezek közül valamelyik is hiányzik megette a fene. Aki azt mondta,hogy telhetettlen vagy az egy hülye!
2012. okt. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Alapnak kéne lennie, csak sokan valamiért nem bírják emberszámba venni az ellenkező nem képviselőit.
2012. okt. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Flagstaff válasza:
Nem!!! Nehogy alább adj ezekből! Te tudod jól, nem a Valaki.
2012. okt. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen túl nagy igények, mivel sajnos az emberek többsége ezekkel nem rendelkezik!


Szóval marad a kisebbség, akikben ez születésüktől fogva megvan!

2012. okt. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy mind összejön, az nagyon ritka. Én is ezt keresem, azért vagyok hosszú ideje egyedül.
2012. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha ezek nincsenek meg két emberben egymás felé, akkor hogyan akarhatnak egymástól egyáltalán egy harmonikus kapcsolatot?

Telhetetlen akkor lennél, ha emellé vagyont, saját lakást, saját autót, protekciót nagy cégeknél vagy vállalatoknál, szép külsőt, tehetős felmenőket, utazást, jól fizető és kellemes állást, kiskutyát, kismacskát, saját éttermet, VIP belépőt minden eseményre, .... soroljam még? .... akarnál.

Ezek, amiket írtál, pedig alapvető emberi normák, alapelvárások kellene, hogy legyenek.

2012. okt. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!