Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszitettem vagy megsem>?

Figyelt kérdés
osszejottem egy lannyak akibe regota szerelmes vagyok es o kezdett el velem sms ekbe beszelgetni pedig nemtudta h kedvelem es majdnem osszejottunk,azutan egy fiu bevalotta neki h tetszik neki a csaj.Ezert a lany nagyon osszezavarodott es azmondta h igy nemfog lenni koztunk semmi,elveszitettem?

#elveszitettem?
2012. okt. 12. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
a helyesírási szótárt mindenféleképpen...
2012. okt. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom h kihatytam egy par betut de nem az a lenyeg-.-
2012. okt. 12. 14:45
 3/7 BubisBublek860 ***** válasza:
Sms-ekben is így írtál nem csodálom, hogy továbblépett. xD Szánalmas a helyesírásod. Hány éves vagy?
2012. okt. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak pár betűt hatytál ki
2012. okt. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem csodálom,miután írtál neki.. Te jó Isten :D esküszöm borzasztó.. -.-


De amúgy igen,elvesztetted,eddig se kelhettél neki,ha annyi után közli,hogy nem lehet semmi,miután mondják neki,hogy tetszel :D

Mivel azt írta,hogy nem lehet köztetek semmi,az után mire gondoltál? :D

2012. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ismerem mar regota nemcsak sms ben ugy kb 2 eve
2012. okt. 12. 14:49
 7/7 A kérdező kommentje:
csk most kerultunk egy bentlakasba
2012. okt. 12. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!