Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érzem hogy szeret a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzem hogy szeret a barátom, mégsem tudom elhinni?

Figyelt kérdés
Biztos velem van a baj, érzem hogy szeret, mindent megtesz értem, de mégsem hiszem el hogy jó vagyok neki. Jóképű helyes srác, sok csaj oda van érte, nem tudom miért pont én kellenék neki. Félek, hogy lecserél majd egy jobbra, folyton ezen agyalok. Nem tudom mit tegyek, hogy elhiggyem, és nagyon rossz ez az érzés.

2012. okt. 8. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. okt. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt az önbizalomhiánnyal van a probléma!

Veled van, tehát te kellesz neki, nyilván mert szeret, és szépnek tart! :)

És, ha ezt érzed is, akkor nincs probléma!

19/L

2012. okt. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
itt nem a baratoddal van a baj hanem veled. mi ez a nagy onbizalom hiany? nem erzed ugy hogy eleg jo lennel neki? miert mi a baj veled? nem tartod szepnek, ertelmesnek magad? netan valamit nem vallalsz fel az eletben amit szegyelsz ha masok megtudnak?
2012. okt. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

csak ezt el ne mondd a barátodnak, vagy ha már el is mondtad akkor ne tedd újra. Kiábrándul belőled.

Próbálj meg nem erre gondolni, ha szeret élvezzétek minden pillanatát.

2012. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Háát ha így folytatod, és nem hiszed el neki, hogy szeret, akkor el fogod veszíteni!!!
2012. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!